Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam

    czas rozpocząć rozgrywki Katowickiej Ligi Small Stakes
    rozgrywki ligowe będą się toczyć przez 10 środowych wieczorów
    turnieje rozpoczynać się będą o 18:30 z wpisowym 50+10+5 z czego:
    50 do puli turnieju 10 do puli ligi 5 na koszty stolow kart itd

    caly regulamin znajdziecie pod tym linkiemLIGA TEXAS HOLD'EM

    do turnieju finalowego moze awansowac od 8 do 18 graczy takze szansa na znalezienie sie w nim jest spora zwlaszcza ze wystarczy skorzystac z jednej z opcji:
    albo byc w top8 ligi
    albo wygrac jeden z turniejow ligowych
    oczywiscie mozna skorzystac z obu opcji ktora stwarza dla gracza przewage w turnieju finalowym

    powinno sie dziac i krecic
    turnieje beda prowadzil ja oraz tomroot przewaznie razem ale gdyby jednemu z nas cos wypadlo drugi bedzie od 17:30 na miejscu
    do turnieju mozna zapisac sie poprzez forum do godz.17 w dniu turnieju lub poprzez sms do ktoregos z nas lub po prostu stawiajac sie na miejscu do godz.18:25 aby ulatwic nam logistyke zwiazana ze startem turnieju
    na turniej mozna dotrzec do godz.20:00 po wczesniejszym zapisaniu sie
    bedzie takze late registration dla 1-2 osob ktore wczesniej nie daly znac a przybeda spoznione na turniej - opcja ta 20min lub do odpadniecia 1 gracza z turnieju

    starajcie sie przychodzic na czas gdyz chcemy by turniej sprawnie sie toczyl i bysmy nie musieli sie pozniej gonic a zeby bylo jak najwiecej gry - jest to srodek tygodnia takze kazdy chce o normalnej porze do domu powedrowac

    sprawa sponsoringu przez room online - zapytania zostana wyslane dzisiaj jesli dojdzie do rozmow mamy pewna strategie - ew w 1 sezonie obedziemy sie bez sponsora zewnetrznego jesli propozycja nie bedzie konkretna dla was - chcielibysmy by sponsoring byl w troche innej formie niz standardowy

    zapraszamy

    palo i tomroot

  2. #2
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    15
    Witam!
    Fajnie że wkońcu powstała liga, która zastępuje ligę ślązaka w Fun City tylko nie wiem czy te wpisowe (65PLN) i możliwość rebuy'a to nie za wysoko jak na lige Small Stakes(jak dla mnie mała różnica między Freezoutem Ligi High Stakes za 100PLN). W lidze ślązaka wpisowe z tego co pamiętam było 45PLN a i tak na końcu mało osób brało udział. Ale nic może się mylę z moją oceną. Pozdrawiam

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    nie możnaby zaczynać o 18 albo i wczesniej? A wpisowe jak będzie tyle ludzi co ostatnio mysle, ze bedzie ok.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    hey z tego co pamietam to byly 2 ligi slazaka : za 70zl oraz chyba za 40zl niedzielna
    na niedzielną calkiem mala przyjdzie jeszcze czas
    jesli chodzi o rebuya to wyprobowalisny ta opcje ostatnio i wzieto 9 rebuy co podnioslo pule - jak ktos nie chce tego robic po prostu gra freezeout i juz a jest to swego rodzaju zabezpieczenie dla osob ktorym odpadajac po 30 minutach nie chce sie isc do domu a sprobowac moga jeszcze raz
    wpisowe musi byc "wyposrodkowane aby nie bylo ani za malo ani za duzo - musi byc o co grac a fajnie aby to bylo jak najmniejszym kosztem
    wiadomo ze wszystkim sie nie dogodzi

    zapraszam jutro od 18:30

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    kilka informacji zwiazanych z dzisiejszym turniejem:
    istnieje opcja oplacenia wpisowego online - poprzez neteler pokerstars legatopoker lub nextpoker - jesli ktos bedzie sie pisal na taka forme oplacenia turnieju prosze o wiadomosc

    bounty(koszulka) za eliminacje zwyciezcy poprzedniego turnieju - jabs'a - gdyby go nie bylo bounty bedzie za romana lub gdyby i jego zabraklo wtedy za mnie

    osoba ktora odpadnie dzis na bubble tez moze liczyc na nagrode pocieszenia

    to chyba tyle poki co zapraszam do zapisow i przybycia okolo 18:30 - im wczesniej wpadniesz tym wiecej pograsz

    pozdro

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    147
    zapisz mnie proszę Palo

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    drinnen
    do zo za 1,5 h w black8garage

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    218
    pierwszy turniej ligowy zakończony, frekwencja spora - 33 osoby
    gratulacje dla zwycięzcy - CZAKI-ego!
    dokładne wyniki i aktualny ranking na naszej stronie LIGA TEXAS HOLD'EM

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    moje komentarze co do startu ligi:
    pozytywne
    - na pewno freq - dzięki wam jest o co walczyc - do mastersa przeszlo az 400zl co pozwala miec nadzieje na duza pule w turnieju finalowym
    - atmosfera - super extra i nawet porykiwania Romana i gadka ze go oszuklai tego nie zmieni...

    neutralne - przypominam jeszcze raz że trzeba zglaszac swoje odpadniecie - prosba tez do bardziej doswiadczonych graczy aby widzac odpadajacego gracza podnosili reke i zglaszali mnie lub tomrootowi odpadniecie gracza ktory byc moze tego nie wie

    negatywne - ...... a po co w sumie o nich mowic
    gratki czaki - dla mondrali koszulka za wywalenie romana - nagroda w nastepnym turnieju bedzie za eliminacje czakiego lub kamila lub tomroota - gdyby ktorys z powyzszych sie nie pojawil w co smiem watpic...

    pozdro i do niedzieli - liga HS oraz oczywiscie do kolejnej srody - ligi SS

    aha
    zdaje mi sie ze brakuje mi na 9 miejscu hoffiego no chyba ze ma na imie krzysiek...

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    czaki wygrał, ? JJ na 10 i AQ sie potroił nie miał wyjścia tylko wygrać Gratki