Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4
    Witam, z powodu zakazu gry na prawdziwe pieniadze nie moge zrobic przelewu, pytalem sie na betssonie i powiedzieli mi ze to przez moje ip. Czy ktos moze byl w takiej sytuacji albo wie co mozna zrobic? Mi przychodzi na mysl ip changer ? Co o tym myslicie ??

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    jeżeli przelewu dokonujesz przez strony www to rozwiązaniem będzie użycie serwera proxy z poza USA

    pozdr. kabo

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4
    Dzieki, a moglbys mi wytlumaczyc sposob uzywania serwerow proxy? Sciagnalem program ale nie moge sobie poradzic, kompletnie blokuje mi neta kiedy go uzywam. Z gory dzieki.

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Nie chodzi o to żebyć stawiał swój serwer proxy, a chodzi o to żebyś użył jakiegoś serwera proxy udostępnionego ogólnie w necie najlepiej nie w USA.
    Najbardziej znany serwer proxy udostępniany w Polsce to chyba ten:
    193.219.28.144:8080 (w3cache.icm.edu.pl)
    Wpisujesz jego parametry w ustawienia połączenia przeglądarki (to po : to port) i jak logujesz się na jakieś strony to będziesz widoczny z jego IP.
    Jak nie wiesz jak skonfigurować przeglądarkę to napisz jakiej używasz.

    pozdr. kabo

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4
    Dzieki, no wlasnie nie wiem jak skonfigurowac przegladarke, uzywam Internet explorer vista(moge sciagnac inna jesli to ulatwi sprawe). Dzieki wielkie za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez oles ; 28-09-2008 o 21:44

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    narzędzia->opcje internetowe->połączenia->ustawienia sieci LAN->
    zaznaczone _tylko_ Użyj serwera proxy ...
    adres: w3cache.icm.edu.pl
    port: 8080

    więcej proxy masz na http://proxy.net.pl

    pozdr. kabo
    Ostatnio edytowane przez kabo ; 28-09-2008 o 22:28