Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    Witam!
    Turniej z wpisowym 20$+2. (50 graczy- zostalo 27).

    Polowa turnieju blindy 50/100 jestem na BB i dostaje JJ. Moj stack oscyluje w granicach 1k.

    Gracz ze srodkowej pozycji z ok 3k robi raise do 350 a gracz na CU robi reraise all in za ok 1k. No i pytanie co teraz? Na pewno obaj gracze maja AQ+ lub pare QQ,KK,AA. Turniej z takim wpisowym wiec niczego innego sie nie spodziewam...

    Po dlugim zastanowieniu zrzucam... no i ten ze srodkowej pokazuje AK a CU pokazuje.... AT

    Board: QQ9 4 2 i AK wygrywa...

    powiem szczerze ze nie wiem czy dobrze zagralem... easy push? czy jednak dobra decyzja?

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ja wiem, że akcja może wyglądać przed Tobą dość strasznie, ale mając 10xbb musi się coś więcej wydarzyć, żebym spasował JJ. Ship it in.

    PS. Nie dawaj takich tight ranges przeciwnikom w turnieju za 22$.

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    151
    dzieki za odpowiedz, po prostu zastanawia mnie ze ludzie potrafia zaryzykowac 20$ grajac all in z AT :P

    zeby byc najlepszym trzeba grac z najlepszymi, a jak mam to zrobic jak nie moge przejsc takich graczy :|

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Nie przesadzajmy-najlepsi zaczynaja swoje turnieje od 100$ w gore, a w malutkim turnieju z wpisowym 20$ mozesz spodziewac sie doslownie wszystkiego. Zaryzykowanie tej kwoty dla jakiejkolwiek pary kart nie stanowi dla wiekszosci graczy wielkiego problemu i nie powinienes byc zdziwiony taka, a nie inna, gra.

    Co do JJ, to bardzo trudna decyzja-raczej z Twoim stackiem shove, ale fold rowniez nie byl zlym zagraniem.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 24-09-2008 o 13:14 Powód: usunięty zbędny cytat

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    24
    Moim skromnym zdaniem fold było dobrą decyzją,
    przy takim wpisowym. Zależy też jakimi kartami gracze grali wczesniej ale mysle ze mozna było sie spodziewać u ktoregoś z nich AA lub KK.

  6. #6
    jak dla mnie zarowno fold jak i push byly dobre. Na korzysc ktorejs z decyzji powinien wplynac image raisera i - tym bardziej - reraisera (ale o image nic nie napisales)

  7. #7
    majac tylko 1000 przy BB 100 raczej bym nie spasowal JJ...

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez mlody87 Zobacz posta
    dzieki za odpowiedz, po prostu zastanawia mnie ze ludzie potrafia zaryzykowac 20$ grajac all in z AT :P

    zeby byc najlepszym trzeba grac z najlepszymi, a jak mam to zrobic jak nie moge przejsc takich graczy :|

    "takich graczy"?

    Kazdy z nich zagral lepiej od Ciebie w tym rozdaniu. Na 10BB to nie jest decyzja tylko easy ship z JJ i spodziwasz sie byc dobry w wiekszosci przypadkow. Fold jest LOLterrible.

    Mysle, ze ten short z 10 blindami jamuje A9s+,88+,ATo+,KQo+. Moze nawet bardziej loose.
    [quote]najlepsi zaczynaja swoje turnieje od 100$ w gore,[/qoute]

    Come on... Zgubiles zero.
    Ostatnio edytowane przez ZetRockinghololo ; 26-09-2008 o 00:37

  9. #9
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    559
    jaki push jak ledwo masz na pokrycie raisa, ale easy call, jasne.
    Ostatnio edytowane przez Kirek ; 01-10-2008 o 13:37 Powód: usunięty zbędny cytat

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przy takim stacku jak twoj rzeczywiscie na lepsze rozdanie raczej nie mozesz czekac, co ma 1 raiser nie wiadomo, drugi moze dostal 99, moze AK, jego zakres jest tez dosyc szeroki i mysle ze to dobry moment zebys sprobowal sie potroic. Jak nie to trudno, do kasy masz jeszcze daleko, a po spasowaniu coraz dalej ...