Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 120
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    .
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 03-03-2012 o 21:31

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 24-08-2008 o 10:12

  3. #3
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    Nie bylem w stanie obejrzec tego calego.

    jesli mowi mocno, to z zachowaniem szacunku i kultury.
    Taaa. Chyba ogladalismy inne filmy. Kwestia wiary jest dosc delikatna i tutaj raczej nie pomoze filmik w ktorym co 10 min wyswietla sie napis "Root of All Evil?" Sam nie wiem czy sie smiac czy plakac gdy ludzie ogladaja takie filmiki a na dodatek jeszcze polecaja je innym. Brak bardziej wartosciowych materialow w sieci? Takie popadanie ze skrajnosci w skrajnosc. Nie widzialem calego i raczej nie mam zamiaru ogladac. Moge zrobic podobny filmik na temat "Telewizja - Korzen wszelkiego zla?"

    Na koniec dodam, ze kwestia wiary jest sprawa indywidualna. Kazdy ma swoj rozum z ktorego radze skorzystac bo obejrzenie czesci tego filmiku wywolalo tylko grymas kwasnego usmiechu na mojej twarzy.

    Autor powyzszego postu jest osoba niewierzaca i jest to jego osobista opinia do ktorej ma calkowite prawo

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Tytuł "Root of all evil?" nie był pomysłem Dawkinsa i on sam nie był z niego zbytnio zadowolony

  5. #5
    nie ma dowodow na to ze bog istnieje
    nie ma dowodow na to ze bog nie istnieje

    to wszystko co trzeba rozumiec.na tym polega wiara.albo sie wierzy albo nie.a filmiki takie jak ten i ludzie tacy jak dawkins to szczyt glupoty

    jedni wierza,inni nie,to jest normalne
    nienormalne jest natomiast zmienianie swoich pogladow czy tez uzywanie argumentow na podstawie takich durnych filmikow robionych przez durnych ludzi.ilosc klamstw,niedomowien i bzdur w tym filmie przekracza wszelkie normy.

    jesli ktos na podstawie jakichs bzdurnych filmikow z internetu zmienia swoja wiare(w jedna czy w druga strone)ma cos z glowa

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez dzafa Zobacz posta
    nie ma dowodow na to ze bog nie istnieje
    a po cholere na to dowody?

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez dzafa Zobacz posta
    ilosc klamstw,niedomowien i bzdur w tym filmie przekracza wszelkie normy.
    Mógłbyś jakieś wskazać?

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    po przeczytaniu linku kuraka przyszło mi do głowy od razu

    Satanizm.pl - Oficjalna Strona Wyznawców Szatana - WIARA / OBJAWIENIE I i OBJAWIENIE II
    Ostatnio edytowane przez indy ; 24-08-2008 o 18:35

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez dzafa Zobacz posta

    jedni wierza,inni nie,to jest normalne
    nienormalne jest natomiast zmienianie swoich pogladow czy tez uzywanie argumentow na podstawie takich durnych filmikow robionych przez durnych ludzi.ilosc klamstw,niedomowien i bzdur w tym filmie przekracza wszelkie normy.
    Proszę wypisz te kłamstwa, bzdury i głupoty, i najważniejsze: co dla Ciebie jest normą w tej kwestii?

  10. #10
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    116
    kłamstwa
    Root of All Evil

    bzdury
    Zakladanie, ze gdyby gadal z papiezem to wie co on by powiedzial itp itd

    głupoty
    Ta opowiastka o jego wykladowcy. Ja mam nie wierzyc w nic bed dowodow a jemu mam uwierzyc, ze tak bylo bo sobie tak powiedzial. Paranoja goni paranoje

    To moj ostatni wpis w tym temacie bo to nie miejsce na takie rozmowy. Wali tandeta z 10km od tego tematu z calym szacunkiem dla autora, ktory zapewne intencje mial szczerze tylko imo wybral troche nieodpowiedni srodek do ich przekazania. Jesli kogos urazilem wypowiedzia to przepraszam i znikam stad bo to forum jest od pokera z tego co mnie pamiec nie myli.

    Pokoj