Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Dzisiaj ten frajer zagadał mnie na privie w sprawie przelewu kasy.

    Oczywiście odmówiłem. Napisał, że chciał mi dać zarobić LOL na co ja odpowiedziałem, że mam innne sposoby. No i od tej pory zaczął mnie wyzywać. Oczywiście nie pozostałem mu dłużny, ale on to rozpoczął.

    Czy mogę prosić o bana dla tego frajera (mogę podesłać privy).
    I jeszcze prosiłbym o adresy IP, z których się loguje. Typ przesadził jednym tekstem. Też podeślę do admina.

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Peri nie tiltuj znowu

  3. #3
    To wszystko to jest smiech na sali. Ten koles jest zalosny. Chcialem komus przelac kase na MB(czywiscie pierwszy co zaznaczylem) i zeby ktos mi odeslal na PS oczywiscie z % dla niego. Wszystko przez bzdurny deposit limt ,ktory sobie ustawilem. Peri odpowiadal mega irytujaca wiec odpowiedzialem ,ze chodzilo mi poprostu o przysluge i powiedzialem ,ze jest burakiem na jego bezczelne odzywki a potem nasluchalem sie ,ze jestem skuwysynem itp itd. Absolutnego bana to pwoinien dostac on a nie ja. I wnosze o cos takiego.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    157
    Obu zbanować!
    [sorry, vodka speaking ]

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Sarcasm ty cwelu! Napisałeś, żebym ci przelał kasę na co zapytałem, czy cię znam. Potem napisałem, że mam inne sposoby na zarabianie niż twoje %. Co znowu byś oferował 1$ za 28c? A może w rozliczeniu zaoferowałbyś karty Orange POP? Czy może znowu zabrakło ci 3c żeby na stoliki wejść LOL?
    I od tego czasu zacząłeś mnie bluzgać bucu. A teraz co na privy ślesz?

    Ty chyba na tym forum jesteś tylko po to, żeby kasę wyciągać.

    Doli podeślę ci jego privy.

    Niech nikt mu nic nie przelewa!
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 22-06-2008 o 09:20

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Przypominam wszystkim o punkcie regulaminu:
    18. Zakaz na forum wymian pieniężnych, typu $$$ na PS za zł na inteligo itp.

    Wątek zamykam, proszę o info na priva. Innych z takimi sprawami również proszę najpierw o info na priva, żeby nie robiła się niepotrzebna pyskówka.

    Pozdrawiam
    Doli