Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Celebpoker to JEDYNY poker room, który organizuje największy turniej buy-in w sieci!

    Wielu graczy marzy o grze w takim turnieju a my te marzenia spełniamy. Zagraj w satelitach już za €2! Mamy też turnieje Sit'n'Go, które także uprawniają do gry w tym mega turnieju. Wybór turniejów jest duży.
    Gwarantujemy miejscówki w turnieju Big Game, nie zwlekaj, wielkie emocje przed Tobą.

    Szacowana suma nagród to ponad €1,000,000!

    Zaloguj się do Celebpoker i kliknij na zakładkę multi-table lub Sit'n'Go aby zobaczyć listę turniejów codzienny, tygodniowych i miesięcznych już od €2.

    The Big Game - €20k Buy-in, 30 Listopad 2008 o 18:00


    Ktoś ma zamiar grać ?

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Ja moge sobie zagrac za 215$ i mam milion gwarantowane na PS...

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    i 7k przeciwnikow w bossie bedzie gralo zapewne cos kolo 600 o ile ten turniej wogole sie odbedzie majac na uwadze fakt iz oni potrafia anulowac 100k GTD kiedy musieliby doplacic pare euro...

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    i 7k przeciwnikow w bossie bedzie gralo zapewne cos kolo 600 o ile ten turniej wogole sie odbedzie majac na uwadze fakt iz oni potrafia anulowac 100k GTD kiedy musieliby doplacic pare euro...
    Chyba nie 600
    Jakby grało 600 osób to pula była by WOW: 12 milionów Euro
    Myślę że zagra koło 50-60 osób ci i tak da pule większą niż milion Euro.

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Faktycznie bo to wpisowe 20k a nie 2k chujowo spojrzałem...tymbardziej nie widze na bossie 50 graczy z bankrollem pozwalajacym na takie wpisowe...

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    551
    Zobaczymy pozyjemy ale przy takim Bi i takiej ilosci osób za pierwsze to moze być nagroda jak za SundayMilion

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    114
    no chyba trochę przegięli z tym wpisowym. Mimo całej swojej natury hazardzisty wolałbym chyba 20k na konto, gdyby udało mi się wygrać tą wejściówke. Nawet w 25 k daily, gdzie efektywne wpisowe to zaledwie jakieś 200 e gra tylko trochę ponad 200 osób.

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Turniej na pewno sie odbedzie, bo nie zauwarzyliscie sprytu boss medii i romoow promujacych: Szacowana pula a nie gwarantowana pula

    Bedzie 10 graczy, bedzie 200k, bedzie 100 graczy bedzie 2mln. Turniej bez ryzyka dla organizatorow.

    A elimki troche trwaja + pewno dojdzie troche prosow z FTP/PSa zeby w tym zagrac i mysle ze okolo 100 osob udzial wezmie.

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    A jak dla mnie to zagra tam góra 10 osób. Czy ktoś z FTP/PS w ogóle wie o istnieniu BM?

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    529
    Cytat Zamieszczone przez Stanko111 Zobacz posta
    A jak dla mnie to zagra tam góra 10 osób. Czy ktoś z FTP/PS w ogóle wie o istnieniu BM?
    Tak, ja ;P