Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    1
    Witam
    Chcialbym dowiedziec sie od uzytkownikow (blueconnect,orange itp) jaki jest komfort gry przez modemy pmcia w duzych miastach. Dokladniej jakie macie pingi do serwerow gier oraz jaki transfer jest wymagany do kilku stolikow ?

    Pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja w sumie w lodzi gralem poprzez Sony Ericssona ktory ma funkcje modemy i on ma niby predkosc makx 112kb i gralem 4 stoly raczej bezproblemowo

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    315
    Ja gram poprzez organe free i wszystko jedzie bezproblemowo 6 stolików i inne rzeczy.

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    24
    Ja uzywam modem iPlusa zarowno w miescie 400tys. jak i w 20tys miasteczku I tu i tu bez jakiegokolwiek problemu

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Próbowałem BlueConnect w małej mieścince i zasuwało aż miło.

    Pepone

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Ja używam BlueConnect jak nie mam dostępu do normalnego netu i generalnie tam gdzie jest zasięg HSDPA jest super. Jeżeli jest dobry zasięg >=65% GPRS/Edge to też nie ma tragedii. Ale tam gdzie łapię ledwo GPRS/Edge to jest kiepsko, częste disconnecty itd. Ale to zdarza się w miejscach gdzie są problemy z normalną rozmową GSM bo komórkę mam również w Erze. I o dziwo są jeszcze takie miejsca nawet w dużych miastach.

    pozdr. kabo

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    361
    Cytat Zamieszczone przez kabo Zobacz posta
    Ale to zdarza się w miejscach gdzie są problemy z normalną rozmową GSM bo komórkę mam również w Erze. I o dziwo są jeszcze takie miejsca nawet w dużych miastach.
    Np 3 poziom parkingu w Arkadii lub w tunelu metra między stacjami

    Ostatnio całą drogę Warszawa - Bukareszt na pozycji pasażera przesiedziałem na iPlusie i ani razu mnie rozłączyło mimo kilkukrotnego przełączenia na GPRSa.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez sonix112 Zobacz posta
    Np 3 poziom parkingu w Arkadii lub w tunelu metra między stacjami
    Otóż gdyby to było w tunelu to OK, ale to jest normalnie w mieszkaniu w bloku, Era twierdzi że tam jest zasięg HSDPA, a rozmawia się dobrze tylko stojąc na balkonie .

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    Takie rzeczy to tylko w erze

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    Ja mam blueconnect, zazwyczaj w domu łapie HSDPA, ale czasami EDGE i bez problemu poker dziala, nie tnie, a co najważnieszcze jeszcze mnie nigdy nie wywalilo!