Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: GT+ Boss Media

  1. #1
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    8
    Poker Tracker jest uruchomiony - odpalam GT+ - dodaje My first Poker Tracker Database a program nie widzi mojego screename...
    W czym tkwi problem?
    Gram na Boss Media, system operacyjny Vista.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    PT importuje aktualne rozdania? I czy podana jest prawidłowa lokalizacja folderu z Hand History?

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    8
    Tak PT importuje rozdania na bierzaco co minute, folder do obiernia rozdan w PT ustawiony jest prawidlowo

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Gametime oraz PT MUSISZ uruchomić prawym przyciskiem myszy "uruchom jako administrator". Jak to zrobisz wsio powinno dziać.

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    8
    O ile przy uruchamianiu PT za kazdym razem system pyta o pochodzenie programu i musze potwierdzac uruchamianie z poziomu administratora to przy GT+ pytal o to tylko raz przy instalowaniu.

    Czy w PT nie trzeba zaznaczyc jakiejs opcji zeby wspolpracowal z GT+ )

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Pieprzyć to co było przy instalacji. Przy uruchamianiu programu gamtime+ MUSISZ kilknąć na niego PRAWYM przyciskiem myszki i wybrać "uruchom jako administrator". To samo MUSISZ zrobić uruchamiając PT. Inaczej za chuja nie uda Ci się wczytać statystyk...

  7. #7
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    8
    Klikam prawym na GT+ i wogole nie mam opcji wyboru " Uruchom jako administrator " ( w PT jest i z niej korzytsam przy kazdym odpaleniu ).

    Qwa fa co jest nie TAK !! ?? !!

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    lol, nie wiem po co za kazdym razem sie meczyc i klikac prawym i 'uruchom jako administrator', skoro wystarczy kliknac prawym-wlasciwosci-zaawansowane i tam odznaczasz zeby uruchamiac jako admin i od tej pory klikasz standardowo 2x lewym

  9. #9
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    8
    Ok juz wszystko gra !!!! Dzieki pzdr !!!

  10. #10
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    8
    Tzn prawie wszystko - Qwa Wiatr w Oczy -

    GT+ widzi baze danych, najezdzam " celownikiem " na stol i pokazuje jego nr zgodny z numer stolu na ktory dojechal ale na kolejnym etapie czyli wyborze ilosci osob przy stoliku pyta czy max 10 czy max czy HU. Na Boss Medii jest 5max wiec zaznaczam 6max? i wtedy pokazuje mi staty ze stolika o innym numerze na ktorym kiedys gralem...? Wie ktos OCB?

    Z gory dzieki pzdr