Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1
    Witam

    Dziś o 20 w expekt rozgrywany jest turniej tylko dla Polaków z pulą nagród powiększoną o 500$. Wymaganych jest 40 osób minimum - narazie jest 6. Zapraszam chętnych - wpisowe tylko 5,5$ a wygrane dość wysokie

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    W sumie ten turniej mnie nie interesuje, ale praca ludzi expekta na tym forum pozostawia wiele do życzenia

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    98
    Taa, info na czas....Stąd taka frekwencja...

  4. #4
    reklama tego turka jest do dupy i tyle- czemu nie dadzą info Polakom na maila ?; kiedyś reklamowałem tego tura na forach ale odkąd wprowadzili minimalną liczbę graczy do 40 (w 200$ added grało prawie 30 osób) to zagrać się już nie udało nawet w tym drugim z wpisowym za 2$ 200$ added; dałem sobie więc spokój i nawet od dawna zapominam się zapisać do tego tura- część osób robi pewnie podobnie bo wychodzi z założenia że tur i tak się nie odbędzie

  5. #5
    Dziś o 20:00 podobny turniej na expekt tylko, że wpisowe 2,2$ i expekt dokłada 200$. Potrzeba 40 graczy z Polski. Moze w końcu się odbędzie, ale cały czas brak reklamy przez expekt

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    109
    No najlepiej jest zawsze być na nie - weżcie sięi sami popracujcie to wtedy bedzie można podyskutować.

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    130
    Pewnie nic z niego nie wyjdzie. Polacy sa znani z uwielbienia tylko do freerolli.

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    z nienawiści do jebaji

  9. #9
    Expekt
    Polski Turniej
    wpisowe: 5,5$
    pula: wpisowe graczy + 500$ od expekt
    godzina: 20:00
    Wymagana liczba graczy 40.

  10. #10
    i znowu 700$ pójdzie się jebać :/ . Nie wiem po jaką cholerę te min.40 osób. Doli , pogadaj z nimi , aby zmienieli coś odnośnie limitu graczy ... już nawet niech zmniejszą pulę dodaną .