Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    ***** Hand 1038803135 *****
    150.00/300.00 Texas Hold'em (No Limit) - 14 kwiecień 2008 01:29:13
    Pays 4 Places (Real/Tournament)
    Seat 1: philivey84 (2250.00)
    Seat 3: -Lynx- (3930.00)
    Seat 6: williw71 (4065.00)
    Seat 8: Indy.. (3370.00)
    Seat 9: DarthGonzo (1385.00)
    williw71 post SB 150.00
    Indy.. post BB 300.00
    ** Deal **
    philivey84 [N/A, N/A]
    -Lynx- [N/A, N/A]
    williw71 [N/A, N/A]
    Indy.. [, ]
    DarthGonzo [N/A, N/A]
    *** Bet Round 1 ***
    DarthGonzo Raise to 600.00
    philivey84 Fold
    -Lynx- Fold
    williw71 Fold
    Indy.. ???


    Czy to jest easy allin? Jak zobaczyłem ten śmieszny bet, byłem niemalże pewny że ma KK/AA, bo chyba z każdą inną ręką, może jeszcze jakieś QQ, nie zapraszałby tak bezczelnie do dołożenia?

    Piszę ten wątek, bo się naprawdę poważnie zastanawiałem nad foldem...
    SNG za 10+1 EUR
    Ostatnio edytowane przez indy ; 14-04-2008 o 00:40

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2007
    Przegląda
    Orneta i Toruń
    Posty
    16
    ja się zgadzam forza !!! forza !!! Milan !!!

    a co do kolesia to wątpię żeby miał coś lepszego niż Ty , co najwyżej to samo wydaje mi się że On raczej założył że : Ty wiesz , że będzie chciał iść all in i że masz jakiś shit na ręku , i że raczej nie zdecydujesz się bronić swojego blinda , i spróbował jak najmniejszym kosztem wyrzucić Cię z rozdania ...

    a jak się skończyło ??? pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Eeeee... ciężko mi ten gayraise z UTG zinterpretować jako próba odstraszenia mnie

    Sam kiedyś kombinowałem w taki sposób że z AA takie prowokujące raisy robiłem, ale wszyscy mądrzy ludzie radzą żeby standardowo walić allina w takiej sytuacji, bo dobry gracz od razu wyczuje podstęp. Oczywiście nie pretenduję do tytułu dobrego gracza ale faktycznie obserwując grę już wiele razy widziałem, że przy relacji blindy/stacki gdy mamy taką sytuację że od parunastu kolejek idzie tylko allin/fold, ktoś robi gayraisa, to w większości wypadków faktcznie pokazywał KK/AA (a ja oczywiście notkę z tego zagrania robiłem o graczu).
    O nim nie miałem jeszcze żadnych notek, i właśnie zastanowiłem się czy mimo ich braków nie spasować tego, bo byłem prawie pewny AA/KK.
    Dołożyłem chyba tylko po to żeby móc zweryfikować jaki miałem read . No i przekonanie się że miałem rację (AA) kosztowało mnie odpadnięcie na bublu (w następnym rozdaniu wtopiłem z bodajże 99) .

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ale trudna decyzja, ryzykujemy aż 1/3 stacka ze słabą ręką.

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dokladnie, nie widze w tym rozdaniu trudnosci, po prostu musisz to zagrac i tyle, chyba ze gosc przez przypadek pokazal ci te asy

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Przy tych stackach i blindach jak dostaję AK to w sofcie znika mi przycisk "fold"