Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Oto rozdanko:

    http://www.pokerhand.org/?2383561

    Ja wyszedłem z założenie że jak ktoś dokłada do raisa preflop to ma albo jakieś figurki albo parke... po dwóch raisach po flopie wyczułem że ktoś tego króla może mieć więc sfoldowałem. Po zobaczeniu kart byłem zadowolony z siebie, bo pierwszy raz w życiu zrzuciłem asy . Pochwaliłem się tym na SB i spotkałem się z opiniami że jednak call był bardziej opłacalny... chciałbym przeczytać więcej opinii na ten temat czy lepszy był fold czy call.

    Z góry dziękuję za wszelkie rady i pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Dalbym wiekszy raise PF na tych stawkach.

    Sadze, ze rowniez bym zrzucil aczkolwiek niechetnie.

    Pozdr
    Reb

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    NLD, sir. Właśnie dlatego pozycja jest taka ważna
    Moim zdaniem raise jest ok.

    Pozdro,
    P

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Lol, pokerstars, Ty naprawdę chcesz tego bana

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    Well played, raise preflop też dobry. Dodatkowo robię notkę na fiszu "limp-calluje preflop mocne podbicie z K2s".

    Laydown dobry po tym co się działo przed Tobą, jakby nie był idiotą callującym z K2s to któryś z nich po takiej akcji mógłby mieć równie dobrze KQ albo KJ, rzadziej K10s

    Natomiast przy jednym przeciwniku call, może koledzy nie doczytali flopa?
    Dodatkowo za foldem przemawia to, że to był pierwszy level blindów w tym SNG, z czym niby takie overbety mogli grać?
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 06-04-2008 o 07:18

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Nie wierzę w to co piszecie, kogo obstawiacie na króla? Hellawyer1 na pewno go nie ma, bo oczekuje od Hero cbeta, a Ratrat widać, że debil, po stacku i callu za 1/3 stacka preflop, naprawdę on tutaj calluje tylko z królem? To, że akurat go nie miał, nie znaczy, że to dobry LD.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    630
    Nie do końca się zgodzę, Mash. Bo po pierwsze, to że ktoś calluje za 1/3 stacka nie znaczy że dorzuci resztę na flopie. A po drugie, na miescu Hellawyera nie zabetowałbyś z królem? Bo ja tak. Po c/r bez króla orig. raiser prawie na pewno się złoży, a na otwarcie będzie chciał zwykle zraisować, żeby się upewnić... nie powiem, że zawsze się tu złożę, ale na pewno to rozważę.

  8. #8
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    241
    No i Mash weź pod uwagę że na niskich stawkach SNG wielu słabych graczy nie ma pojęcia co to check-raise albo na czym polega cbet. Po prostu, zlimpcallował króla, trafił flopa, no to przywalił donkbeta z pierwszej piłki bo "ma".

    Dla mnie przeciwko 1 graczowi w tej sytuacji call, w podobnej sytuacji ale w późniejszej fazie też call. Ale na 1 levelu przy dwóch graczach i takiej akcji fold dopuszczalny
    Ostatnio edytowane przez SirMario ; 06-04-2008 o 18:44