Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: NL200 Top Two

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Dawno nic się w subforum FullRingi nie działo więc wrzucę takie oto rozdanie.

    HERO na BB

    W rozdaniu limpuje 3 graczy, SB dokłada a my checkamy.

    5 osób ogląda flopa, pot 10$

    Flop

    SB check, HERO bet 10$, fold, fold, button raise 50$, SB fold, HERO ???

    Przeciwnik nas pokrywa więc mamy eff stack 240$ (228$ nam zostało). Nie mamy statystyk gdyż jest to jedno z pierwszych rozdań na tym stole
    EDIT
    (av. stołu około 140$, ale to o niczym nie świadczy).
    Ostatnio edytowane przez Brooklyn4321 ; 15-03-2008 o 13:18

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Ja bym spasował, ale nie znam się na cashach więc nie powinienem się raczej wypowiadać.

    Włożyliśmy do puli tylko 12$, jeśli się zall-inujemy nie mogę sobie wyobrazić, żeby callnęła nas gorsza ręka, a call chyba odpada bo jesteśmy bez pozycji i możemy sobie nadmuchać. Poza tym limped poty nie są warte uwagi nie ma co się angażować tak. Wierzę, że koleś ma 77 albo 56.

    Tyle.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Insta fold.

    DuzySlon

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Wyglada na seta 77 [wtedy jestes 25:75) ja bym tak samo zagral tez flushdraw z overcardami [mozemy go obstawic na powiedzmy qj clubs bo limp pot a ak albo aq napewno by raisnal] wtedy jest prawie flip [troche na twoja korzysc] no i oczywiscie flopniety strit tez Ci walnie raise. Czyli generalnie jesli nie masz zadnych readow, ze to jakis maniak czy cos to fold

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Dorzucę trochę więcej szczegółów.

    Stolik był stolikiem sponsorskim, grano sporo rąk 6-7 limperów (dojścia 54%) + mnóstwo akcji post flop. Na stole jest kilku dawców, ale nie wiemy jeszcze kto jest kim.
    Czekamy na lepszą rękę i rozszyfrowanie graczy (nie mam pojęcia z kim gram) czy może opcja "All in" i ewentualny reload wchodzi w grę? Jeżeli mamy lepszy układ to prawdopodobnie walczymi przeciwniko flush draw czy 9T gdzie wciąż nie jestesmy jakimiś wielkimi faworytami, ale równie dobrze donki mogą mieć 66, TT overpair ze slowplayem pre flop jak również A9. Jeżeli mają seta czy strita wciąż mamy 16% na fulla.
    Oczywiście gdyby nie zajebisty stół, nie byłoby pytania, ale na sponsorskim stole mimo wszystko gramy konserwatywnie i czekamy na lepszą sytuację ?
    Średnia stołu w momencie wejścia wynosiła 140$.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    Jak masz stol ze srednim vpip 54% to tylko reloadowac sie do fullstacka co chwile i czekac a napewno zaplaca.
    Co do wyliczenia szans przeciwko setowi nie wiem jak to liczyles ale mi poker stove pokazuje, ze masz 25% w przypadku seta 777 jakos nie wydaje mi sie zeby inny wchodzil w gre nie zeby to mialo jakies wieksze znaczenie przy podjeciu decyzji

    Teraz jak nakresiles troche wiecej to w sumie nie wiem jakbym sie zachowal w takiej syt. Przy loose graczach taki raise jest czasem robiony z niczym albo z overpara np. Moze i bym sie skusil na tego calla i weryfikowal sytuacje potem.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    16% na fulla i 4% na kolor + 4% na split Faktcznie.