Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Stary Jaworów
    Posty
    143
    Należe do graczy pokerowych typu "PANTOFEL" moja kochana żonka trzyma bankroll . W pokerka gram na starym laptopie z prockiem PIII niestety dla mojej niuni 100$ to ogromna suma. Jak zauważy, że bankroll robi się trzy cyfrowy to krzyczy: wypłacaj ! Wypłacaj ! Tak więc o lepszym sprzęcie a co dopiero o jakimś większym turnieju mogę sobie pomażyć ! Wczwartek po północy było tak samo: Wypłacaj ! Wypłacaj ! ...no co niechichajcie posłuchałem potrzebowałem na debet, wypłaciłem $120 do poniedzałku powinno dojść...

    ... i dziś patrze na konto a tu niezła sumka CZTERO CYFROWA i to nie jedynka sprzodu !!! Pierwsze co zrobiłem to się uśmiałem "kupie se laptopa " - TAKICH JAJ TO JA DAWNO NIEWIDZIAŁEM !!! , ale teraz niejest mi do śmiechu niezłego "BIGOSU" na imieniny od BETSSON dostałem!!!!!!!!!!!!!!! no i z tej sumki "ciut miej się zrobiło" konto pożarło. Co mam robić ? P O M O C Y !!!!!

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    413
    Olollo spokojnie kto i jak ci pożarł - konto w banku czy betsson

    a żonkę to masz przednią nie mozesz jej zabujać ze teraz to tylko play money no nie gadaj ze jej urobić nie możesz

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    220
    nie kumam o co ci chodzi..


    przez przypadek betsson sie pojebal i znalazly sie na Twoim koncie srodki zdecydowanie nie twoje? a ty straciles część z tego?


    p.s odpalam betsona

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    LOLLLL uśmiałem sie niezle czytając ten post zwłaszcza początek o żonach co do wypłaty to mysle ze moze pokeroom pomylił sie i wypłacił ci 1200$ zamiast 120$

    Pozdrawiam

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    338
    jak juz masz na bankowym to trzymaj i nie puszczaj!

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    I bron boze nie mow zonie! :P

    Pozdr
    Reb