Zobacz wyniki ankiety: Ile dziewczyn ma wystartować w MAIN EVENT

Głosujących
42. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • zero, nie robić rankingu

    8 19.05%
  • 10

    2 4.76%
  • 20

    10 23.81%
  • 40

    6 14.29%
  • 80

    2 4.76%
  • 120

    14 33.33%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Witam!

    Jakiś czas mnie nie było bo miałem ważne sprawy na głowie, ale już wracam do Was i co ważniejsze WRACAM DO GRY
    anyway... pora ruszyć z nową edycją rankingu, tym razem chcę by Wasze typy stanowiły większość dziewczyn w rankingu dlatego zakładam ten wątek i czekam na zgłoszenia.

    Każda dziewczyna, która zostanie wymieniona min. 5 razy załapie się do rankingu (do wyczerpania limitu ).

    A teraz co nas czeka w sezonie 2: (tytuły robocze)

    1. GIRLS OPEN (MAIN EVENT)
    -
    tutaj może startować każda, która nie spełnia warunków do eventów 2 i 3;
    - ilość dziewczyn zależy od Was - ANKIETA!


    2. POLSKIE DZIEWCZE PIKNE DZIEWCZE czyli ranking Polek

    - profesja, wygląd, wymiary zarówno te podstawowe jak i wzrost dowolne waga - byle nie ciężka.
    Jedna uwaga - jeśli podajecie jakieś panienki z telenowel, bigbrotherów itp. lub takie znane jedynie w kręgach rodzinnych to doczepcie legende i niech to nie będą takie na które google odpowie WHAT???
    - ilość miejsc: 20-30

    3. POKER GIRL
    - event dla zawodniczek, a także prezenterek, modelek itd. ściśle powiązanych z pokerem;
    - ilość miejsc: 10-20

    4. GIRLS & SPORT
    - czyli 2 nasze główne pasje tutaj w szranki staną profesjonalne zawodniczki reprezentujące dowolną dziedziną sportu (tzn. powszechnie zatwierdzoną - nie długodystansowe oglądanie seriali, biegi sprinterskie z piwkiem do misia, nie wystartują tu także czołowe zawodniczki konkurencji wytrzymałościowych jak np. kiedy wreszcie wyniesiesz śmieci...) słowem żadnych sportów japońskich
    - ilość miejsc: 20-40

    5. GIRLS WORLD LEAGUE
    - 8 państw(drużyn) 5-cio osobowych rozrywa ze sobą po jednym meczu (w sumie 28 meczy w 7 kolejkach),
    - głosować będziemy na jedną osobe dzięki czemu możliwe będzie zrobienie indywidualnych statystyk, oczywiście do wyniku drużyny w danym meczu wliczone będą punkty całego zespołu,

    Po przeanalizowaniu "sił" postanowiłem zakwalifikować drużyny: USA, Kanada, Francja, Brazylia, W.Brytania, Czechy.

    IMO jak w piłce najsilniejsza jest Brazylia: Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Ana Beatriz Barros, Ana Hickmann


    Dwa miejsca są wolne zatem od Was i poziomu typowanych zawodniczek zależy która drużyna wystartuje w lidze. Może: Włochy, Niemcy, Australia, Rosja, Meksyk , Szwecja....

    Na razie to tyle czekam na Wasze opinie no i typy

    pozdrawiam!
    weeskacz

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    to ja podam swoje typy:

    - Shana Hiatt - poker
    - Evangeline Lilly
    - Heidi Klum
    - Alessandra Ambrosio
    - Caprice Bourr
    - Laetitia Casta
    - Weronika Rosati

    do sportowych dorzucam jeszcze:
    - Kasia Skowronska-Dolata
    - Manon Flier (holenderska siatkarka)
    - Francesca Piccini

    kolejnosc zupelnie przypadkowa
    Ostatnio edytowane przez polko ; 15-01-2008 o 18:31

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Jestem zbyt leniwy, zeby cos podac, ale im wiecej tym lepiej

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    3. POKER GIRL
    - event dla zawodniczek, a także prezenterek, modelek itd. ściśle powiązanych z pokerem;
    - ilość miejsc: 10-20
    Tutaj przebierać chyba nie bardzo jest w czym. Ja znam dwie: Maria Ho i Shannon Elizabeth.
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    5. GIRLS WORLD LEAGUE
    - 8 państw(drużyn) 5-cio osobowych rozrywa ze sobą po jednym meczu (w sumie 28 meczy w 7 kolejkach),
    - głosować będziemy na jedną osobe dzięki czemu możliwe będzie zrobienie indywidualnych statystyk, oczywiście do wyniku drużyny w danym meczu wliczone będą punkty całego zespołu,

    Po przeanalizowaniu "sił" postanowiłem zakwalifikować drużyny: USA, Kanada, Francja, Brazylia, W.Brytania, Czechy.

    IMO jak w piłce najsilniejsza jest Brazylia: Gisele Bündchen, Alessandra Ambrosio, Adriana Lima, Ana Beatriz Barros, Ana Hickmann


    Dwa miejsca są wolne zatem od Was i poziomu typowanych zawodniczek zależy która drużyna wystartuje w lidze. Może: Włochy, Niemcy, Australia, Rosja, Meksyk , Szwecja....
    A jaki jest skład tych drużyn?

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    489
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Tutaj przebierać chyba nie bardzo jest w czym. Ja znam dwie: Maria Ho i Shannon Elizabeth.
    Mysle, ze Shana Hiatt powalczy

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    1,244
    Eva Longoria
    Jennifer Love Hewitt
    Kate Hudson
    Heidi Klum
    (ta blondynka co prowadziła WPT- zapomniałem nazwiska)
    Penelope Cruz
    Rihanna
    Nicole Scherzinger
    Paris Hilton
    Ostatnio edytowane przez Stanko111 ; 15-01-2008 o 11:57

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Tutaj przebierać chyba nie bardzo jest w czym. Ja znam dwie: Maria Ho i Shannon Elizabeth.
    A Liz Lieu to nie widziałeś, tak? Bo to chyba jedyne wytłumaczenie.

  8. #8
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No co jest? Ostatnio było tyle marudzenia dlaczego nie ma tej czy tamtej, a teraz jak macie podawać typy to cisza :/ Ciekaw jestem jakie macie pomysły na składy drużyn do ligii.

    Jedna uwaga - jak podajecie kandydatki to zaznaczcie do jakiej kategorii to mi ułatwi zadanie.

  9. #9
    Poker girl: Jennifer Tilly, Liz Lieu, Vanesse Rousso, Erica Schoenberg, Cecilia Nordenstam, Evelyn Ng, Michele Lewis, Shannon Elizabeth,Joanna Krupa,Kelly Hu i na koniec moja faworytka Veronika Larsen.
    Sport girl: tenis- Maria Kirilenko,Ana Ivanovic,siatkówka-Kasia Skowrońska,skok o tycze-Alisson Stokke,łyżwiarstwo figurowe-Tanith Belbin,wyścigi samochodowe-Ashley Force,narciarstwo-Kristi Leskinen,pływanie-Amanda Beard,.
    Ostatnio edytowane przez BAMBARYLA ; 15-01-2008 o 14:57

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    i tak wiadomo ze Alba wygra :P