Strona 31 z 35 PierwszyPierwszy ... 212930313233 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 347
  1. #301
    Jest mi wstyd za mój ukochany Milan że nie potrafił wygrać z tak cienką drużyną jaką dzisiaj było MU.

  2. #302
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Grdykopląs Namorzyn Zobacz posta
    Jest mi wstyd za mój ukochany Milan że nie potrafił wygrać z tak cienką drużyną jaką dzisiaj było MU.
    lol w/e

  3. #303
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    557
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    MU pokazał dzis kto jest najlepszy w Europie
    taki mały offtop, ale Everton pokazał wczoraj kto jest najlepszy w Anglii

  4. #304
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    w serie A natomiast pięknie dzisiaj Milan pokonał Fiorentine grając "do końca" - w 92 minucie na 2:1. Ronaldinho chyba odzyskuje formę bo co mecz to jakaś bramka albo asysta (dzisiaj dwie asysty).
    pozdro

  5. #305
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Radom / Lublin
    Posty
    554
    4 punkty

  6. #306
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Buahahaha!! Nice1 kleo MU pokazał dzis kto jest najlepszy w Europie
    I przy okazji jak się strzela z woleja

  7. #307
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    mam nadzieje ze dzisiaj Milan pokaze dobry futbol moze nie awansowac bo znowu jakiemus scholesowi sie odbije od piszczela i wpadnie ale ogladajac Milan w pierwszym meczu WOW pojawialo sie co chwila na mojej buzce

    jaram sie
    bo jest czym

    nie wielbie Milanu jakos ponad zycie,ba z ligi wloskiej bardziej lubie Udine,ale zawsze bede chylil czola przed artystami ktorzy czaruja na boisku

  8. #308
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    A teraz wszyscy ładnie odszczekiwać proszę swoje głupie teksty o Man Utd!!! 4:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie ma Milanu!!!!!!

  9. #309
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    To jest wątek Milanu a nie ManU chcesz sie pocieszyc to załóż własny o swoim klubiku

  10. #310
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    rzemieslnicy pokonali artystów,Milan odpuscil,Leonardo posadzil atuty(Becks,Seedorf) na lawce,do tego kazdy ogarniety widzial kto odstawial noge a kto sie wpierdalal jakby walczyl o zycie gratuluje MANU bo zwyciezcow sie nie sadzi.no i Rooney omg czyzby krol strzelcow MS...pol sytuacji i 2 bramki...

    Szkoda bo naprawde chcialbym zeby MIlan cos zdobyl w tym sezonie,nie dla klubu!!! a dla Seedorfa,Beckhama,Inzaghiego,Ronaldinho,PIRLO...Fl etcher???Park???z calym szacunem ale moze na playstation uda im sie byc takimi ikonami jak wymienona fantastic five

    ostatnie pol roku grande druzyny a potem???
    [] scudetto
    []przebudowa