Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Mam mały problem. Zmieniłem ostatnio hasło na forum i od tamtej pory podczas logowania nie funkcjonuje mi opcja "Pamiętaj mnie". W związku z tym przed napisaniem każdego w zasadzie posta muszę się ponownie logować... Co z tym zrobić, żeby tego uniknąć? Przy poprzednim haśle to w zasadzie zalogowałem się raz i po prostu byłem cały czas zalogowany...

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Nie troluj mi wątku weeskacz!!

    Aha, jeszcze jedna uwaga techniczna - jak klikam na np. Szybkie menu to baner reklamowy przykrywa część rozwijającego się menu. Strasznie to wkurwiające... Ja rozumiem, że Expect by chciał, żebym wchodził do nich na stronę kilkanaście razy dziennie, bo może w końcu założyłbym tam konto, ale ja jakoś nie mam zamiaru i wkurwia mnie ten baner...

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    ok, to teraz bardziej merytorycznie. Jeśli masz firefoxa to możesz sobie w nim zapisać hasła do poszczególnych stron.

  4. #4
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Sprobuj wyczyscic cookies, moze pomoze. Co do bannerkow, to nie zlecenie expekta , tylko moje braki wiedzy technicznej , sprobuje cos z tym zrobic.

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Doli, nie pomogło...

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Czego uzywasz? IE czy FF? Sprobuj innej przegladarki, to chociaz dowiemy sie czy to wina forum czy cos u ciebie, bo u mnie wsyzstko chodzi i na FF, i na IE.

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Jadę na IE. Skąd można wziąć FF??

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    www.firefox.pl pewno ciężko było się domyślić no nie ??

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Mi, ignorantowi, nawet to do głowy nie wpadło szczerze mówiąc...

  10. #10
    Jack nie zalamuj mnie, a myslalem, ze bystry jestes chlopczyk