Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    22
    Joł!

    Czy ktos moglby mi wytlumaczyc zasady turnijekow si&go jackpot?? Wiem,ze trzeba wygrac np 5 pod rzad po 5$,ale mam watpliwosci czy musza to byc kolejne turnieje,ktore sa otwierane na serwerze,czy musi to byc 5 turniejow rozegranych przeze mnie. A czy moge grac 5 turniejow naraz?? Niestety to pytanie jest zbyt skomplikowane zeby zadac je supportowi po angielsku,wiec bardzo prosze o pomoc Was,zacnych forumowiczów. Pozdro!!

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    musisz wygrac 5 pod rzad.... czyli jak otworzysz 5 naraz i je wygrasz wszystkie to nalezy ci sie jackpot... jak wygrasz 4 potem piaty przegrasz i 6 wygrasz to nic nie wygrales....

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Na czym polegają te turnieje?? Co dostajesz jak wygrasz 5 z rzędu i gdzie to jest?

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100

  5. #5
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    looooool przenoszę się na Titana
    jak tylko będę miał wolne 250$

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    to jest na każdym roomie z ipoker

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    jak chcecie w to grać to pamiętajcie żeby w miare możliwości nie było tych samych osób pry stole, ale raczej przy tym zainteresowaniu co jest to się nie powtarzają zbytnio. Jeszcze tzeba pamiętać, żeby nie obrażac innych nie kląć itd. bo w regulaminie jackpota też to jest i mogą Ci go nie dać

  8. #8
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    22
    Dzieki, juz wszystko jasne. Dam Wam znac wieczorem czy mi sie udalo. Jak sie uda robie impreze z szampanem i dziwkami, swoj adres podam jak juz wygram

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Toruń, Bydgoszcz
    Posty
    1,536
    Kiedyś wygrałem 4 z rzędu na paradise

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    7
    Z tego co kojarzę na expekcie też kiedyś była taka opcja.