Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95
  1. #1
    W tę niedzielę o godz. 19:00 na platformie i4poker - B2B będzie miała miejsce pierwsza satelitka do turnieju głównego PPT w Sosnowcu. Wpisowe 2 euro. Serdecznie zapraszam!

    michau

  2. #2
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Plan sosnowieckiego weekendu jest podobny jak wcześniej w Warszawie i Wrocławiu, ulegnie tylko modyfikacji turniej niedzielny z rebuyami: wpisowe zostaje zwiększone o 50 zł ( fundusz "skalpów" ) i za każdy "skalp" (wyeliminowanie gracza po fazie rebuy) wypłacana jest premia 50 zł. Cały fundusz "skalpów" wraca więc do graczy (zwycięzca turnieju otrzymuje zwrot 50 zł również za swój "skalp")
    Tak więc plan gry to:
    - piątek godz.18.00 Texas holdem NL freezeout 200+20
    - sobota godz.13.00 Polish Poker Tour Main Event ( niedziela 10.00 kontynuacja )
    - niedziela 12.00 Texas holdem NL scalp rebuy 50+50
    Zapisy na piątek i niedzielę ruszają niebawem w osobnym wątku

  3. #3
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Najlepszy "terminator" czyli zdobywca największej ilości "skalpów" otrzyma specjalny puchar "The Best Butcher"
    Ostatnio edytowane przez erklos ; 15-11-2007 o 13:00

  4. #4
    rozumiem ze juz mozna się zapisać.
    ja piatek poprosze. marczelo

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Cytat Zamieszczone przez erklos Zobacz posta
    Zapisy na piątek i niedzielę ruszają niebawem w osobnym wątku
    pozdrawiam

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    erklos - wiem że to pracochłonne , ale myślę, że warto zrobić czarną listę graczy którzy się zapisują na turniej a potem nie przyjeżdżają nie racząc odwołać swojego pobytu na turnieju. szkoda , że te osoby nie zdają sobie sprawy z problemów organizacyjnych gdy nie wiadomo czy przyjedzie 160 osób czy też tylko 110.

    chłopaki - traktujcie poważnie te zapisy , bo sprawiacie kłopot organizatorom, jeśli się zapisujecie na hurra a potem macie to w dupie.

  7. #7
    Witam. Zdaję sobie sprawę, że wysoka frekwencja potwierdza trafny wybór formuły II edycji PPT,ale...godzina rozpoczęcia turnieju piatkowego uniemożliwia grę w nim osobom, które w żaden sposób nie mogą zwolnić się z pracy. Czy np. 20.00 stanowiłaby problem?ozdr.

  8. #8
    Dołączył
    May 2004
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    1,100
    Niestety jeśli rozpatrujemy sprawę przesunięcia piątkowego turnieju to tylko wcześniej. Zaczynając o 18.00 kończymy 5-6 rano. Chyba nic dodać nie potrzeba

  9. #9
    Może uda mi się wpaść mimo wszystko. To był taki mały, niewinny semi-blefik.ozdr

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    113
    Czy zeby skorzystac z opcji rejestracji za 79 Euro trzeba teraz ugrac 500 vipow ??