Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cóż, ciężką sytuację trafiłem, dlatego jestem ciekaw Waszej opinii. Wszyscy mają gwarantowany zwrot wpisowego. Dotychczas nie miałem okazji do ukradnięcia żadnych blind, bo chip leaderzy wchodzili do rozdania i nie miałem kompletnie żadnej karty (i nie potrzebowałem jej tak bardzo, było więcej shortów za mną) Aż do tego momentu.

    PokerStars No-Limit Hold'em Tourney, Big Blind is t600 (7 handed) Hand History Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: FlopTurnRiver)

    saw flop|saw showdown

    SB (t8584) <- tego gościa się obawiam, koleś to aggro-donk staty około 45/25, na dodatek nie kuma idei satelity, nie mam co liczyć na fold Ax tutaj, nie mówiąc o tym, że powinien to samo zrobić z AA/KK
    BB (t6043) <- gra poprawnie, nie musi angażować się w rozdania, ma dość spore szanse na ticket po prostu foldując
    UTG (t4442) <-- kolega szybciej wyleci ode mnie pasując wszystkie ręce, ale jakby mu się oddało podwoić lub ukraść blindy jestem w średniej sytuacji
    MP1 (t14903)
    MP2 (t16615)
    CO (t5983)
    Hero (t4930)

    Preflop: Hero is Button with 3, 6.
    4 folds, Hero ?

    Rezultat nie jest potrzebny.

    edit: aha, dość istotne, że mamy jeszcze CO w podobnej sytuacji co my, koleś też jest donkiem, miał 11k żetonów i roztrwonił to na bubblu. Teraz mam wrażenie, że to fold, ale blindy nie mogą mnie callnąć, więc się połasowałem na dodatkowe żetony, które mi prawie gwarantowały awans.

    I zapomniałem o najważniejszym - jest 6 ticketów do rozdania.
    Ostatnio edytowane przez mash ; 21-10-2007 o 12:02

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Po tym co napisales o SB to chyba jednak fold.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    nie mam co liczyć na fold Ax tutaj, nie mówiąc o tym, że powinien to samo zrobić z AA/KK
    Że niby powinien spasować z AA/KK? Dlaczego?

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Że niby powinien spasować z AA/KK? Dlaczego?
    Moze poniewaz zostalo 7 osob, a jest 6 ticketow a majac stack 8,5k to powinien robic "NIC"

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Że niby powinien spasować z AA/KK? Dlaczego?
    Harrington między innymi o tym mówi, nie ma sensu ryzykować odpadnięcia, na które miałby 15-20% szans, skoro ma pewną wygraną. O wiele wyższe EV$ jest przy foldzie AA/KK tutaj na jego miejscu.

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Bump, nikt nie ma nic do dodania? Czy moje problemy zawsze są tak trywialne?