Zobacz wyniki ankiety: Wybierz swój smak.. .

Głosujących
94. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Michelle Rodriguez

    6 6.38%
  • Tyra Banks

    11 11.70%
  • Halle Berry

    23 24.47%
  • Rosario Dawson

    1 1.06%
  • Rihanna

    20 21.28%
  • Christina Milian

    7 7.45%
  • Beyonce Knowles

    8 8.51%
  • Nicole Scherzinger

    15 15.96%
  • Kelly Rowland

    1 1.06%
  • Aisha Tyler

    2 2.13%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Tym razem bezpośredni finał. Zatem żadnych kalkulacji niech wygra najsłodsza czekoladka!

    Jak zawsze przy fotkach są linki do galerii zdjęć dziewczyn - gdyby ktoś miał problem z wyborem albo zwyczajnie chciał sobie pooglądać



    ____Michelle Rodriguez________________Tyra Banks_______________Halle Berry______________Rosario Dawson__________________Rihanna____

    ____Christina Milian_____________Beyoncé Knowles____________Nicole Scherzinger_____________Kelly Rowland________________Aisha Tyler____


    Trzy uwagi:
    - nie ma Naomi Campbell ponieważ nie jest ona najmłodsza, poza tym nigdy nie rozumiełem co w niej takiego specjalnego,
    - nie ma Janet Jackson ponieważ wymogiem minimalnym było 50% własnego ciałka,
    - po zweryfikowaniu prawdziwości dowodu Rihanny uznałem jej kandydature, jednak tylko z uwagi na Wasze prośby.

    APEL DO DOLIEGO - ZWIęKSZ LICZBę OPCJI W ANKIECIE BO W TAKICH RANKINGACH 10 TO ZA MAłO!!!

    PS. Wiem, że prawdopodobnie walka będzie tylko o 2 miejsce bo Halle raczej znokautuje resztę - chociaż może się mylę i np. Nicole będzie w stanie nawiązać z nią walkę.
    Ostatnio edytowane przez weeskacz ; 17-10-2007 o 17:33

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    no weeskacz ciezki kurcze wybor... ale chyba jednak Halle mimo
    ze Nicole tez niczego sobie

  3. #3
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Kurde, jakbym mógł oddałbym głos na przynajmniej 4 kandydatki... Ale jednak moja dozgonna miłość do Halle zwyciężyła...

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    zgłosiłem rihanne, bo nie myslalem, ze pojawi sie tu nicole, w koncu ona chyba jest pol iranką czy coś, a to nie do konca czekoladka oh well, tu na rihanne, tam na nicole

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    No wiesz co Warsaw, żeby tak segregować ludzi i badać czy czekoladka jest pełnomleczna czy z dodatkami...Nie spodziewałem się tego po Tobie...nieładnie, very nieładnie...Trzeba koniecznie odsunąć PIS od władzy bo skoro złe obyczaje udzielają się nawet Tobie to strach pomyśleć co to będzie jak kaczki wygrają...

    btw. A Nicole to będę promował, gdzie sie tylko da więc jeśli trzeba to będzie nawet chinką Poza tym sporo osób ją zgłosiło, a nawet gdyby tego nie zrobili to...przeczytaj poprzednie zdanie

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2004
    Posty
    1,849
    akurat do nicole nie musisz mnie przekonywac, to dla mnie w tej chwili absolutny numer 1, jedyną kontrkandydatką może być nr 1 przez ostatnie parę lat dla mnie, czyli jenny aniston

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Lepiej uważajcie z tym głosowaniem na rihanne bo możecie być na celowniku policji, na resztę możecie śmiało głosować bo nie ma wątpliwości, że to dorosłe kobiety Choć mam świadomość, że młodzież będzie za nią np. taki nastolatek warsaw...lol

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327



  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Haha nice Blacha, ale jeszcze lepiej by to wygladalo jakby pod ta czekoladka byl napis TEMAT : CLOSED

  10. #10
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Blacha jak już serwować czekolade to trzeba ją ładnie podać....



    .... wtedy to się ze smakiem wcina....