Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Te dwa pokerromy o dzwiecznej nazwie wspolnej "Witamy do"
    raczej nie zasluguja na subforum;
    jezeli musza sie tu pojawic to moze niech powstanie subforum np Inne lub Poczekalnia albo jakos tak i tam niech sie pieknie reklamuja;
    a jak poterminuja troche i zjednaja sobie -nas ; dobra oferta, stabilnoscia softu, terminowoscia wyplat, wiarygodnoscia - to wtedy czemu nie - niech wlaza na pierwsza strone w badz co badz ekskluzywne miejsce na forum.

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    jak najbardziej popieram !!

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dajcie jeszcze chlopakowi szanse , w koncu subfora mozna w kazdej chwili zdjac, jezeli okaze sie ze nie pasuja tutaj, co do polskiego to rzeczywiscie troszke to razi w oczy, mam nadzieje ze nad tym popracuje , bo z tego co wiem jego matka jest Polka.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    753
    Popieram Do

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2005
    Posty
    276
    Zupelnie nie zgadzam sie z tym, iz nalezy wywalic ich z subforum.

    Koledzy, jesli juz lubicie BIADOLIC, KRYTYKOWAC I SMECIC to prosze zauwazcie, ze chlopak sie mocno stara.

    W NEXTPOKER zarzucono mu, ze bonus 100dol za 1200pkt jest do kitu, wiec SZYBKA REAKCAJA i promocja jest 30% lagodniejsza.

    Jednak jak to w Polskim zwyczaju, tej POZYTYWNEJ wiadomosci poki co nikt nie zauwazyl.

    Troszke luzu.

    Doli jest PEKIELNIE INTELIGENTNYM gosciem i nie sadze, zeby nie wiedzial co robi.

    Grac nie GADAC

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    Gramy gramy - ale i pogadamy w przerwach

    to co napisalem jest tylko delikatna sugestia i tak szef zrobi co zechce;
    miejsce na subfora jest miejscem specjalnym, najbardziej widocznym tu trafija nowi uzytkownicy jak rowniez starzy musza je przewinac sila rzeczy;
    umieszczanie tam zbyt duzej liczby subforum zamiast pomagac przeszkadza - cale forum robi sie za bardzo rozbudowane - traci na czytelnosci;
    kolejna kwestia to jakosc - ja nie wiem czy te nowe pokerownie sa "latwe lekkie i przyjemne" ale wiem ze sa bardzo malo znane i moze przydalby sie taki okres w ktorym wlasnie je poznajemy oceniamy wiarygodnosc, wyplacalnosc, atrakcyjnasc i jezeli beda mialy wiele pozytywnych ocen i ruch postowy bedzie na nich odpowiedni -to bardzo chetnie je zobacze jako subforum na pierwszej stronie.
    ta uwaga dotyczy rowniez przyszlosci napewno beda kolejne chetne pokeroomy na subforum i co wszystkie odrazu na pierwsza strone no i bedzie 20-30 subforum do przewiniecia zeby cos sensownego przeczytac.
    Moze lepiej dac na czolowke pokerromow te 6-10 najlepszych jako subfora reszta do poczekalni i niech rywalizuja o miejsce, bedzie rywalizacja - nie olewanie odpowiedzi lepsze oferty czestsze odpowiedzi - wiem ze byloby z tym wiecej roboty ale coz ...

    no koniec przerwy ... gramy dalej

  7. #7
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mysle ze decyzja jakie firmy maja swoje podfora nalezy tylko i wylacznie do doliego to przeciez jego forum a takie podforum moze byc rodzajem rozliczenia za banery reklame itd...
    chcialem zauwazyc ze np podforum parbet-u zniknelo wiec nie ma tak ze jakies forum jest nieczytane i nie ma na nim ruchu to doli je dalej trzyma tylko po to zeby robic zamieszanie na forum

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    to jest tylko moja subiektywna opinia nic wiecej.

    to jasne ze krolowa decydyje ;
    ale sugestie mroweczek sa chyba dozwolone

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Spoko jarsza, opinie sa potrzebne, bo chociaz daja mi jakis obraz co jest lubiane, co sie podoba itp. wiec dzieki za wszelkie komentarze zarowno te pozytywne i negatywne co do dzialania forum. Byc moze bezposrednio sie czasami do nich nie odnosze, ale cos mi jednak w glowie po takiej opinii zostaje , moze warto np. zupelnie oddzielic sekcje pokrroomow od poker w internecie, pomyslimy .

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2005
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    582
    to odzielenie to bardzo fajny pomysl; moze teraz gdy subforum nie jest za duzo ma to mniejsze znaczenie ale gdy sie rozrosna to chyba bedzie koniecznosc;

    ale swoja droga fajnie by bylo wprowadzic cos co spowoduje wewnetrzna rywalizacje pokeroomow na forum - o przychylnosc uzytkownikow;

    np. kolejnosc wystepowania subforum - uzaleziona od oceny uzytkownikow lub cos w ten desen

    zaszkodzic nie zaszkodzi a moze wplynac mobilizujaco na zarzadzajacych subforami