Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Witam!

    Zagaił mnie dziś pewien zawodnik w trakcie gry - poprosił o maila i podesłał:

    Hi, first of all thanks for giving me your email. I represent a pokersite called pokerpanthers and we currently look at good players from eastern europe to offer good deals. I have looked at your game for a while and like what I see. May I ask where u currently play? We need someone from Poland so guys from Eastern Europe can get a chance to get a good deal.

    We offer the highest rakeback on the b2b network and also the best bonuses. Send me an email or contact me at
    Ktoś coś wie o tym roomie? Opinie? Faktycznie najlepsze warunki w sieci? Któryś Szwed pisał mi, że 75% - czy to prawda? na stronie widzę, że warunki identyczne jak w i4.

    pozdrawiam

  2. #2
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Coś mi mówi, że to może być affiliate i koleś liczy na % od Twojego rake. Taka szwedzka odmiana serwisa Wątpie, żeby room w taki sposób pozyskiwał graczy. Poproś, żeby przesłał Ci specjalną oferte dla VIP'ów oficjalnym kanałem roomu i przekonasz się czy on pracuje dla nich czy to zwykły cwaniak.

  3. #3
    Zaproponował jak niżej:

    Hi I can offer you a 60% rakeback for 25k vip 50% for 15k vip plus sign up bonus up to 500euro. We currently dont have a vip shop but I see that i4poker only have clothes. I can send u clothes if you want! We alspo have vipraces with tournament entries and stuff
    I4 jednak w chwili obecnej bardziej mi odpowiada ze względu na ligę VIP, shop i możliwość wymiany pkt.

    I4 rulez

    pozdr

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    Do mnie tez ten gosciu zagadal, a konkretnie jak gralem na wpex'ie. Napisal w okienku chata czy ktos jest zainteresowany super oferta. no to wzialem od niego msn'a bo bylem ciekawy co on tam ma do zaoferowania...Po przebiegu rozmowy doszedlem do wniosku ze to jakis oszust ktory chce tylko zeby zarejestrowac sie przez jego link...pokerpanthers tak czy siak oferuja jakis tam rakeback wiec nawet jesli on powie ze da nam 99% rakeback to jak niby mamy to sprawdzic...chcialem Wam wkleic kopie rozmowy ale niestety nie daje rady jej skopiowac z okienka histori w msnie.Zaraz napisze do supportu pokerpanthers i sie dowiem

    Edit:Odpisali mi z supportu ze to pewnie jakis ich affiliator
    Ostatnio edytowane przez pokerisfun ; 10-09-2007 o 10:08

  5. #5
    a co zlego w affiliatorach? dzieki nim dostajesz lepsze oferty

    przyklad room daje 50% rakeback
    affiliator dostaje 20% od kazdego gracza
    affiliator oddaje 15% graczowi co miesiac i zachowuje 5%

    gracz ma 65% zamiast 50%, i koles tez jakies tam grosze zarabia

    bez affiliatorow nie dostaniesz najlepszych ofert na roomu ;]

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    zgadzam sie ale co innego stronka z rakeback a co innego koles ktory zagaduje do Ciebie w pokerroomie i mowi ze pracuje dla pokerpanthers. Zapytalem sie go czy jest affiliatorem czy ich pracownikiem a on twardo twierdzil ze jest pracownikiem. Obiecywal mi 60% rakeback a jak powiedizalem ze na wpexie mam 75% to powiedzial ze da mi 70%:P . A jak sprawdzilem oferte rakeback pokerpanthers to faktycznie maja rakeback 60% ale dla ludzi ktorzy uzbieraja iles tam tysiecy VIP points ja moze bym sie zalapal na marne 30%:P . Reasumujac nie potepiam affiliatingu (chyba neologizm:P) ale po rozmowie z tym typem widac bylo ze on liczy tylko na to zeby ktos zarejestrowal sie z jego polecenia

  7. #7
    Chłopak jest zdeterminowany - ulega coraz bardziej:


    I have spoken to my manager about you and they are interested. We can offer u 60% for 20 k vip, 65% for 25k vip and an amazing 70% for 35k vip. What do you think about that?

  8. #8
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    jesli chodzi o MSN: kristoffer@pokerpanthers.net to koles jest oszustem, ja niestety dalem sie nabrac dawno temu gdy oferowal mi rakeback 60% na everestpoker, niestety nic od niego nie dostalem : ( wiec nie polecam !

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja tez jakis czas temu zostalem zagadany i dostalem rakeback 60% na b2b

  10. #10
    a ja moge podeslac linka do 70-90% rb na ongame ;]