Strona 17 z 31 PierwszyPierwszy ... 7151617181927 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 304

Wątek: HSP4 rusza

  1. #161
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    No chyba, że ktoś ma porty poblokowane i nie umie odblokować :P. Jak kolega 2 posty wyżej.

  2. #162
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Jak czytam niektóre posty to mi ręce opadają ... Niby sami semi-prosi tutaj na forum, a niektórzy są wręcz ślepi ...

    Farha gra Tight? A myślisz, że po co raisował any 2 cards przez 10 poprzednich odcinków (czyli 2 dni o ile dobrze pamiętam). Robił to po to, aby wszyscy uważali go za maniaka. A teraz wykorzysta okazje, aby kogoś wyspodować ... o ile nie będzię mu w każdym rozdaniu parować river'a ...

    Ostatnio odwiedził mnie kumpel i podzielił się ze mną swoimi spostrzeżeniami na temat paru odcinków z HSP, wspomniał że oglądał kilka odcinków 1 sezonu. Najbardziej do gustu przypadła mu gra Doyle'a, powiedział że właściwie zawsze jak miał lepszą karte to grał, za bardzo nie dał się bluff'ować, grał solidny poker.
    A wiec rozwianie paru wątpliwości fold AK - W poprzednich odcinkach wszystkich 4 sezonów HSP Greenstein robił tego typu reraisy z TT+ lub AK, może z raz AQ, ale nie jestem pewny.. A wiec fold jest w 100% dobry skoro statystycznie jest z tyłu ...
    Fold vs Gold też prosta decyzja, zrobił wyjątkowo duży bet na turn'ie bo ocenił, że Gold coś ma i będzie grał, ale po reraise szybko ocenił go na flush (musiał liczyć się z tym, że kolor to ma prawdopodobnie wyższy) i w tym przypadku nie chciał ryzykować 500K skoro był zaangażowany 30K do puli.

    W tym serialu jest naprawde dużo dobrej gry, z której można się uczyć, ale trzeba wiedzieć na co patrzeć. Dużo jest w nim aktorki, zagrań budujących image, najczęściej zupełnie odmienny niż grają na codzień. Niestety co niektórych gra Tight nudzi i się zachwycają grą dawców typu Baxter, chyba nie skłamie jak powiem, że nie widziałem jednego dobze rozegranego rozdania przez niego.

    __
    TT

  3. #163
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    przeciez z torenta ciagnie maksymalna predkoscia lacza ??
    hmm, masz racje (chociaz u mnie oba wychodza i tak tak samo), chociaz stage6 jest lepsze podczas kilku pierwszy godzin, gdy jest malo seedow a sporo leechers, gdzie przynajmniej u mnie transfer skacze od 5 do 50 kB/s, podczas gdy ze stage6 jest rowno maxem.

    Noi jak dla mnie teraz stage6 jest jedyna alternatywa, bo rzeczywiscie w akademiku z p2p nici. Kapol, da sie cos z tym zrobic?
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 07-11-2007 o 20:24

  4. #164
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    tess,jak gra farha,to nawet dzieciaki w amerykanskich szkolach wiedza i nie musi on niczego ,udawac,.

    gold vs doyle>faktem jest ze mial doyle lepszego flusha,a golda wysmiechany strach,bym w tej sytuacji reraisowal,ever.doyle to nie fish,dla niego jest normalka 500k przegrywac.moze sie bal ,bo mial przed hsp najwiekszy downswing w swojej karierze(sam to powiedzial

    co do bexter,swietnie niszczyl swoimi readami farhe.przegral cala kase koncentrujac sie na farhe(dobrze go przeczytal) i zapominajac o ellim.
    a co do farhy>widac z jego zachowania,ze nie gra juz Z "fiszami".
    i ma wiekszy respect przed wieloma graczami przy stole..>benyamine np. niezle go kilka razy zniszczyl w bellagio...a fr przeciez nie sa jego domena

    ps ja tam wiecej sie ucze ogladajac w internecie Antoniusa,jak gra hu limit np.
    jest on znany przeciez z swojej agresji,takze w live grze.a w tym odcinku gral tight,ale co oczywiscie nie oznacze zle...

    takie to moje fiszowate mysli

    ps,tess,dlaczego jestes tak pewny,ze graja oni na codzien inaczej?

  5. #165
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    bo gram codziennie w pokera i wiem na czym to polega. Przecież takie show oglądają miliony i puźniej latami pamiętają, że taki Farha napierdalał any 2 cards, potem jak ktoś ma troche więcej kasy i usiądzie do takiego "fish'a" Farhy, a tu niespodzianka, ogra go do dna...

    A co do Baxter'a i jego fish'owania przez połowe sezonu czwartego ... no cóż jeśli dla ciebie to była świetna gra i świetne ready, a nie zagrania, a nóż się uda ...
    Może zamiast pisać coś więcej poprostu zaproponuje ci obejrzeć to 1more i przemyśleć tą jego gre raz jeszcze ...

    __
    TT

  6. #166
    Nie wiem jak ktos moze grac w pokera i wogole podejrzewac, ze tak wyglada gra na zywo w LV. Jestem 100% pewny niesamowitego aktorstwa Farhy we wczesniejszych odcinkach, jego przegrane, tiltowanie, AI przed flopem czy w ciemno, to nic innego jak reklama!!! Dla mnie to oczywiste. Zainwestuje kilka stowek tutaj, a pozniej grajac z jakimis nieprzyzwoicie bogatymi amatorkami w Las Vegas sobie odbije, bo te leszcze beda mieli przed oczami Farhe z HSP.

  7. #167
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    Cytat Zamieszczone przez TesseracT Zobacz posta
    bo gram codziennie w pokera i wiem na czym to polega. Przecież takie show oglądają miliony i puźniej latami pamiętają, że taki Farha napierdalał any 2 cards, potem jak ktoś ma troche więcej kasy i usiądzie do takiego "fish'a" Farhy, a tu niespodzianka, ogra go do dna...

    A co do Baxter'a i jego fish'owania przez połowe sezonu czwartego ... no cóż jeśli dla ciebie to była świetna gra i świetne ready, a nie zagrania, a nóż się uda ...
    Może zamiast pisać coś więcej poprostu zaproponuje ci obejrzeć to 1more i przemyśleć tą jego gre raz jeszcze ...

    __
    TT
    naprawde,bardzo dziwi mnie podejscie do tej sprawy

    tess,kazdy ale naprawde ,kazdy gracz w vegas,nawet milionerek,ktory z przyjemnoscia przegrywa kilka milionow w roku ,wie ze farha jest tough hu graczem na tej ziemi, szczegolnie w omahe i pros wiedza,ze za czesto pakuje z "smieciami",cala forse na srodek stola.
    farhe przeciez juz przed hsp gral prawie jedynie z milionerkami,na ich zaproszenia.>oni chca grac z najlepszymi i WYGRAC z takimi!!w takimp rzypadku chyba chyba nieodpowiedni image sobie wyrobil

    troche kasy>ponizej 500k,to farha nie siada z bogaczami
    i chyba malo kto oczekuje,ze z nim wygra i tylko dla bardzo niemadrych niespodzianka jest, ze on bierze ich kase..bryan adams tez skosil farhe na 700k,a farhe myslal ze bedzie to zabawa z profesorkiem


    i na koniec pozwole zacytowac doyla>ten,kto mysli o pieniadzach,bedzie na dluga mete przegrywac w high stakes.
    konca nie pamietam







    ogladam zawsze min. 2razy nie powiedzialem ze gral swietnie,tylko czytal,moim zdaniem,farhe jak ksiazke
    a ze glupia zagral,to poszedl z pustymi torbami..(moze specjalnie,zeby nalowic pozniej fishow )
    mi sie poprostu podabalo jak "gral" z farha(ktorego szczerze mowiac nie lubie i szczerze mowiac koncowy wynik az tak wazny dla mnie nie jest>przeciez to show

    maggman nie pisalbys tego ,gdybys gral "high stakes">obojetnie gdzie.sam "znam" 4 graczy ,ktorzy graja podobnie(w tym ten oszust hassan) i jakos dobrze sie trzymaj
    co napisales to jeszcze nic>granie na dwoch stolach,rereaisy bez ogladania card przed flopem,allin 24off za 10000euro i obstawianie na ruletce ,jest dla niektorych normalka
    megg,czesto bywasz w vegas?

    ps,tess,chyba nie o mnie pisales>semi-pro?

  8. #168
    Dołączył
    Jul 2005
    Posty
    648
    Termin semi-pro nie powinien dla nikogo być obelgą, sam siebie uważałem za semi-pro przez bardzo długi czas i nadal nie wiem czy przekroczyłem już ten etap, żeby móc się uważać za pro ...

    __
    TT

  9. #169
    Nie bywam jeszcze w Vegas, moze kiedys, to co napisalem to moja opinia, ja jestem pewny, ze gra Farhy w HSP to aktorstwo i promocja siebie jako przeciwnika. Proste jak slonce ... Uwazasz inaczej, moze masz racje, a moze nie ...

  10. #170
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    Ciekawostka, ze GSN samo wrzucilo pierwsze 6 odcinkow HSP na youtube http://youtube.com/view_play_list?p=028A3E2074EF88B6

    To chyba troche precendens, nie pamietam zeby jakikolwiek program tv byl oficjalnie i w calosci wrzucany na youtube (przecie mogliby wydac na DVD zalozmy), ale brawo panowie (chociaz mogliby wrzucic przy okazji jutrzejszy odcinek ;]) i tylko tak dalej, moze inni tez wezma z nich przyklad.

    Wiekszy sens w sumie mialoby wrzucenie tego na Stage6, nie chce narzekac ale jakosc jak to na yt.