Strona 16 z 31 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 304

Wątek: HSP4 rusza

  1. #151
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    troche naciagana ta matematyka, bo zakladasz, ze gold zrobilby to samo z 42 czy 43s co z QJs w tej sytuacji, a to ciezko ocenic. Mysle ze Doyle zawezil jego range do 9Xs+ i w takim przypadku jest z tylu.
    Ta matematyka nie jest naciągana ani nic nie zakłada. Pokazuje po prostu jak przedstawiałyby się szanse Doyle'a np. w takim hipotetycznym przypadku gdyby był on na 100% pewny że Gold ma flusha, ale nie wiedział konkretnie jakiego. Doyle na pewno zawęził range Golda po takim silnym zagraniu jak C/R i uznał że jest sporym underdogiem. I nawet jeśli dodałby do tego jakieś duże prawdopodobieństwo bluffu/semibluffu, to miałby coś w okolicach coinflipa.

    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    Btw swietny pomysl z tym dealer's choice, po tym jak skonczyl sie HORSE na WSOP, jakas odmiana tutaj bylaby genialna - 5/10 limit mixed?
    No ja to bym chciał dealer's choice, ale wszystkie gry w formule pot lub no limit. Bez cap-a oczywiście. Tak poza tym deepstack w limicie za bardzo nie ma sensu.

    Cytat Zamieszczone przez adamjoz Zobacz posta
    Noi gratulacje 1000 postow.
    Och, dziękuję. Jestem wzruszony. Nawet nie zauważyłem że 1000 postów mi wskoczyło.

    jdx

  2. #152
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    414
    Moim zdaniem z AK Doyle zagrał jak najbardziej OK. Wiedział, że reraisem Golda nie wyrzuci z puli (chyba, że 30-40k), potem Greenstein - który grał naprawdę skąpo pre flop w poprzednich sesjach - decyduje się na spory reraise, więc łatwy zrzut.

    Z kolorem byłem przekonany, że nie sprawdzi. Podbił do pota 20k aż 25k, i dostał takiego check/raisa i takiego tellsa od Golda, że niewiele mógł z tym zrobić

  3. #153
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    co do 27o Benyamina.... juz pekal na turnie, a Gold very nice call on flop - myslalem ze benyamin wymieknie na turnie ale dal rade,,, to bylo za ryzykowne zagranie, profesjonalisci tak nie robia - wpieprzyl sie w niezle gowno przy tych stakach po callu na flopie powinien dac sobie siana to moje zdanie

  4. #154
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    kosmiczny batalion w galaktyce zła
    Posty
    575
    dlatego gold profesjonalista nie jest, gra po to zeby blefowac ludzi a nie wygrywac pieniadze, w tym rozdaniu ladnie widac ile placi aby kiedys zrobic niesamowity blef

  5. #155
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    hehe gold nie jest za dobrym grczem przynajmniej nie stara sie dobrze grac lubi byc calling station by potem robic bluffy

    hehe za dlugo czytalem i nie zauwazyem ze radek juz napisal w sumie to co ja :P

  6. #156
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    ak doyla dobry fold vs beernie
    flush fold doyla>straszny fold>w zyciu bym nie zfoldowal vs gold
    fajnie osmieszyl benyamin golda z tym 72>ale bylo widac ze gold boi sie raisowac i przejmuje sie gadaniem benyamina(antonius niezle sie nabijal z benyaminem,jak gold placze ze ma tyle oddsow,hehehhe.i dobry bet na turnie,ihmo od benymina

    farha gra bardzo tight,antonius tez.ciekawy jestem tego allina golda i call antoniusa.ale chyba gold go akurat nie blefuje,bo antonius jest z tego znany,ze ma dobre allinready i je czesto calluje.bedzie ciekawie

  7. #157
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    hehe gold nie jest za dobrym grczem przynajmniej nie stara sie dobrze grac
    A ja uważam, że Gold od poprzedniego sezonu niesamowicie polepszył swoją grę. Czasami zdarzają mu się jakieś dziwne rozdania (patrz ten call na flopie OOP z Khigh), ale ogólnie jak na kogoś, komu udało się wygrać jeden duży turniej w życiu i od razu po tym siada do jednego stolika z największymi gwiazdami radzi sobie wyśmienicie. Jestem ciekawy jakby Yang wyglądał gdyby zagrał w te big games

  8. #158
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    Macia ja wchodze w zaklad

  9. #159
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    http://video.stage6.com/1824939/.divx
    odcinek do bezposredniego sciagniecia, szybciej niz z torrentow i 512x384 (350MB)

  10. #160
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    przeciez z torenta ciagnie maksymalna predkoscia lacza ??