Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    j/w
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 03-03-2012 o 22:56

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    dokladaj sobie po 1 stole. pograj jakis czas na 2 i potem jak dolozysz 3 to nie bedziesz widzial roznicy.
    grajac 3-4 stoly mozna spokojnie obserwowac co sie dzieje dookola

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Pamiętam jak dawno temu ktoś mi powiedział, że gra na 4 stołach SH. Moja odpowiedź była prosta : OMFG, jak ty to robisz ? Ja nie mogę się wyrobić na 4 stołach FR, nie mówiąc już o SH.

    Teraz jak gram 4 stoly SH wieje nudą ...

    pozdr

  4. #4
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    Warszawa / Luu
    Posty
    1,074
    trzeba dokladac stoly po kolei
    ja zaczynalem od 2 i szlo teraz gram 6-8 FR i spokojnie moge wylapac co najwazniejsze, i podstawa to od razu wpisywac to w notaatki

    dzis przyznam ze probowalem grac 4 stoly Holdema i 4 Omahy ale narazie to jeszcze mi nie wychodzilo do konca dobrze

    musze nad tym popracowac

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    386
    o w dupe, NL10, 1 stolik i poker tracker

    a wracając do tematu to nie poddawaj się, dokładaj stoliki zobaczysz że będziesz miał sesje na zajebistym plusie, kwestia czasu

  6. #6
    ja bym sie zanudzil na smierc grajac malo stolow. Nie po to gram kilka stolow zeby bog wie ile wiecej zarabiac, tylko po to zeby sie nie nudzic, jak nie mam 4 stolikow to wieje nudą, chetnie bym pogral na 8 ale jako ze lubie widziec wszystko na ekranie musailbym drugi monitor sobie skolowac, a narazie mam wazniejsze wydatki.
    Zreszta 4 stoly to nie jest multitabling, 8-12 tak, ale 4 to standard wsrod poczatkujacych graczy, wiec nie mam czym sie chwalic :P

    ale jesli grasz dobry poker i masz juz jakies nawyki, betting patterns, reakcje z jakimi kartami kiedy z jakiej pozycji grasz itd to wtedy nie potrzeba duzo uwagi skoro i tak 4/5 rak pasujesz preflop

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    179
    Rok temu grałem tylko na laptopie (1280x1024) 3-4 stoły na BM z dużym overlapem, spokojnie dało się ogarniać sytuację. Wiadomo, czasem jakiś missclick, czasem akcja na wszystkich stołach, ale jak poćwiczysz to dasz spokojnie radę. Jednak multitabling 5+ to tylko na desktopie (1600x1200+).

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A jak teraz idzie ci czytanie przeciwników? Polegasz tylko na statystykach i ew. notkach, czy dajesz radę ogarnąć te wszystkie sześć stolików?
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 09-03-2008 o 13:12

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Hedge, czemu nie grasz w kaskadzie wiecej stolow skoro to PS ? Zamiast 6 moglbys spokojnie grac 10 nie widzac zadnej roznicy praktycznie

    Pozdr
    Reb

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    ja jade na 20 i jest ok