Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30
  1. #21
    Gdyby ktoś dał mi raise a na flopie miał bym już fula to nie ma bata żebym nei dał all ina.Poprostu chłopak miał pecha .

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    Szczególnie, że siedzisz z Fahrą i bije Cię AQ AA i QQ czyli sporo rąk patrząc na preflop to wcale nie wykluczone, że tak jest...

  3. #23
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Cytat Zamieszczone przez SponToN Zobacz posta
    Szczególnie, że siedzisz z Fahrą i bije Cię AQ AA i QQ czyli sporo rąk patrząc na preflop to wcale nie wykluczone, że tak jest...
    Nie wspominając o A 10...

  4. #24
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    hehehe no tak nie wymieniłem tego co było

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Akurat to ze siedzisz z Farha nie koniecznie znaczy ze wlasnie ma dobra reke bo on jest zdolny do wszystkiego

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    wiem, że ma wizerunek agresywnego gracza i tak grywa, ale co by nie mówić jest jednym z lepszych graczy w pokerowym światku i o to mi chodziło

    najbardziej mi się podobał opis Hudsona:

    -Podobno został wybrany w zeszłym roku do top50 najpiękniejszych mężczyzn
    -Nie widzę tego

    hehehe

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    wiesz nie wiem czy farha jest taki dobry on w sumie w holdema gra bardzo agresywnie i fajnie to wyglada gdy trafia jak w pierszym sezonie high stakes poker ale juz pozniej raczej bardzo slabo to wygladalo

    Ale z tego co wiem to on gra glownie w omahe

    Ale oczywiscie gra o niebo lepiej od wielu gracz jednak nie wiem czy zaliczylbym go np do top50 jesli chodzi o holdema ;P

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    fold pre flop i spokój

  9. #29
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Mysle, ze przeginacie... NIE MA BATA NA FOLD ? Bez jaj, to nie jest turniej za 5$ gdzie kazdy idzie all in (wiekszosc juz preflop z tymi 1010 i AT ... TO jest WSOP, mamy 10k w zetonach, dlugie blindy, mozemy stracic 5k, nawet 7k i byc ciagle w grze ale nie ladowac all ina po reraise ...

    Gosc sie podjaral strasznie od razu widac, ze to typowy amator, pierwszy duzy turniej, pewno w ogole za dlugo nie gral w pokera etc dostal fulla na WSOP i mokro w gaciach i all in...

    Ma fulla, podbila preflop na flopie oboje check ale na turnie dostaje mocny reraise ... Bije go AQ AT QQ AA i moim zdaniem mozna bylo zwolnic gre, dac call i river zagrac pasywnie juz...

    Ja osobiscie bym sie bal AQ tutaj, AT nie wzialbym pod uwage tak samo jak QQ i AA... I dokladnie trzeba brac pod uwage, ze gramy z Farha, wiem, ze to agresor etc ale nie idiota, nie pojdzie all in z A9 AJ czy nawet AK w tej sytuacji jak amatorzy ... On nie gra tam by wjebac 10k ale by zarobic duzo wiecej ...

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    164
    nice one Macia - dzieki Tobie moj post sie o wiele skrócił