Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Witam

    Gwoli ciekawosci ...filmik ten jest nazwany jako Sam Farha eliminuje amatora w pierwszej rece ....

    No i stad moje pytanie - czy ktos z was inaczej by to zagrał ? Oczywiscie zakladamy ze " jestesmy w skorze " Olivera Hudsona ....

    Oto link : http://www.youtube.com/watch?v=cixMq97Zo38

    Enjoy it

    Jako ciekawostka .... byla to pierwsza reka WSOP main event 2005

    Pozdrooweczki

    Teki

  2. #2
    GuestJ Guest
    Ten cały Farha jest chyba znany jako bardzo agresywny gracz, poza tym nie wydaje mi się żeby ktoś zrzucił takie coś, nie można zakładać że ktoś ma...Chyba po prostu się nabił, peszek
    No może... Ja bym pewnie zrobił to samo...a może nie? Nie wiem
    Ah, dodam jeszcze że się na krzywo wbiłem w ten wątek bo nie jestem ani bardziej doświadczony ani nawet mniej :P
    Ostatnio edytowane przez Jimi ; 10-08-2007 o 03:21

  3. #3
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    Po pierwsze: to było
    Po drugie: to jest oczywiste, że nie do zrzucenia, nad czym tu się rozwodzić? : O

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Posty
    156
    Powiem Ci ,że biorąc pod uwage moją ostatnią czarną serię z niższymi fullami to bym się zastanowił czy to nie kontynuacja serii , ale fakt , ciężkie do zrzucenia.

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    63
    Nie zrzuciłbym choćby od tego zależało moje życie

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    342
    Ja oczywiście poległbym w tym rozdaniu (to chyba jasne). Ale ja nie gram we WSOP, póki co

    Gdyby gość doszedł w jakiś sposób do olina po flopie - to dałoby się to bez problemu wyjaśnić. Ale na turnie wskoczyła dama i jego ręka przestała być takim monsterem, za jaką chciał ją uważać. Przeciwnik w żadnym momencie nie pokazał słabości - może więc spokojnie mieć QQ.

    Chyba za bardzo się rozemocjonował. Czy to było łatwe do zrzucenia? Jasne, że nie. Przypomina mi się takie rozdanie z któregoś EPT, gdzie Hansen bardzo ładnie zrzucił fulla na riverze (piątki na ósemki, bodajże). Potrafił to zrobić, a przecież nie ryzykowałby tam całym stackiem.
    Tak więc - taki Negreanu, Ivey czy Hellmuth zapewne daliby radę przetrwać to niefartowne rozdanie, zwłaszcza przeciwko tak silnemu oponentowi.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    392
    na pewno nie dalbym all-ina na turnie, dostaniemy tylko call od FH (watpie zeby dal call z AK czy AJ, jesli jest to pierwsza reka turnieju), a my mamy najgorszy mozliwy.

    Tylko call na turnie i na riverze reevaluate, chociaz na riverze i tak mozemy polegnac.
    Ostatnio edytowane przez Hedge ; 10-08-2007 o 09:50

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    520
    Cytat Zamieszczone przez mash Zobacz posta
    Po pierwsze: to było
    Po drugie: to jest oczywiste, że nie do zrzucenia, nad czym tu się rozwodzić? : O
    A kto mowil o rozwodach ...spytalem o zdanie jak by sie zachowali zawodnicy z wiekszym experience ...

    Bylo to " spiecie " pomiedzy agresywnym profem(nuts nr 2 A/F) a " raczej nieznanym " amatorem (nuts nr 3 A/F) w pierwszej rece turnieju o mistrzostwo Swiata - takze wg mnie ciekawa sytuacja :P

    Dzial sie zgadza - wiec sie nie czepiaj :P

    Pozdrooweczki

  9. #9
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Moim zdaniem beznadziejnie rozegrane. Zamiast sprawdzić na flopie czy Farha ma w ogóle asa to przeczekał. W AT mógł nie wierzyć mając dwie dychy na ręku, ale po damie na turnie gdy sam zagrał i dostał raise to bym już miał przynajmniej moment zastanowienia, a on easy all in! No, to sobie chłopak zagrał rozdanko za 10 koła papieru!

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    627
    i tak by nic nie znaczył,a tak chociaż go na youtube wrzucili i zna go cały świat