Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1
    Mam pytanie na temat pokerbotów, czasami odnoszę wrażenie jakobym grała nie z ludźmi ale programami wspomagającymi.

    1) Czy używacie takich programów
    2) Czy Wasza gra stała się bardziej efektywna
    3) Czy w Paradise poker takie programy są dozwolone
    4) Gdzie można kupić któryś z takich programów
    5) który jast najlepszy i najbardziej niezawodny

    pozdrawiam Kotek

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    100
    dwa ostatnie pytania są najlepsze a tak na poważnie: poker to nie szachy i żaden bot nie dorówna prosom, a ten temat był i będzie pewnie wałkowany do znudzenia.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    182
    ja odpalam takiego bota i idę na imprezę.
    przychodzę, patrzę a tu 1500$ do przodu przez 4 godziny.

    chyba przejdę na większe stawki. Myślę o NL 10, co sądzicie.
    czy mój bot nie przerazi się tak dużego Big Blajnda.

    Proszę o zamknięcie tego tematu.

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Tu nie ma sie co nasmiewac gdyz na fixed limit boty dzialaja tak jak napisales puszczasz i idziesz, tylko ustawiasz czy ma grac loose czy tight ale nie ma pewnosci ze przyjdziesz z imprezy zobaczysz mega kwote - normalnie trzeba miec bankroll jak wszedzie i w long run zagraja duzo lepiej niz Ty sam. Oczywiscie NL odpada bo jak ktos wyczyta bota to ma nad nim przewage 3-1

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    196
    Wiele ludzi ma Poker Trackera, który tworzy statystyki dla poszczególnych graczy na podstawie ich zagrań i hand history. Podobno jest to bardzo pomocny program i dozwolony przez pokerromy.
    Do tego jest jeszcze Ace Hud (czy jakoś tak) co wrzuca te statystyki bezpośrednio na stół. Nie wiem jak to działa bo nigdy nie używałem, ale ponoć jest to bardzo pomocne oprogramowanie.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    close&ban!!

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    2
    bez pokertrackera i poker acehuda nie da sie grac. to tak jabys chodzil po ulicy z zawiazanymi oczami. ace hud odrazu pokazuje ci kto jest przy stole frajerem, kto gra tight, kto loose, kogo mozesz 3betowac a komu foldowac QQ preflop. do grania na 10 stolach to jest niezbednik, jak myszka. namawiam do zakupu

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez rolnicki Zobacz posta
    bez pokertrackera i poker acehuda nie da sie grac. to tak jabys chodzil po ulicy z zawiazanymi oczami. ace hud odrazu pokazuje ci kto jest przy stole frajerem, kto gra tight, kto loose, kogo mozesz 3betowac a komu foldowac QQ preflop. do grania na 10 stolach to jest niezbednik, jak myszka. namawiam do zakupu
    Ja gram bez tego i żyje

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Poznań
    Posty
    46
    Też nie uzywam tego programu i jakoś idzie
    Nie gram jeszcze na wysokich stawkach nl 25 więc nie jest to niezbędny. Postanowiłem ze w tego typu programy wgryzę się gdy będę przechodził na nl 50
    Jeżeli nie poradzę sobie bez tego typu oprogramowania tzn ze powinienem sobie odpuścić poka

  10. #10
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    376
    Cytat Zamieszczone przez rolnicki Zobacz posta
    bez pokertrackera i poker acehuda nie da sie grac. to tak jabys chodzil po ulicy z zawiazanymi oczami. ace hud odrazu pokazuje ci kto jest przy stole frajerem, kto gra tight, kto loose, kogo mozesz 3betowac a komu foldowac QQ preflop. do grania na 10 stolach to jest niezbednik, jak myszka. namawiam do zakupu
    Co za glupota.