Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Shorthanded City
    Posty
    1,668
    Sytacja ciągle sprawiająca mi problem, przeciwnik 16/12/3.5:

    PokerStars No-Limit Hold'em, $1.00 BB (6 handed) Hand History Converter Tool from FlopTurnRiver.com (Format: ITH Forums)

    Button ($40.95)
    SB ($113.60)
    BB ($346.75)
    Hero ($113.45)
    MP ($195.55)
    CO ($100)

    Preflop: Hero is UTG with , .
    Hero raises to $4, 1 fold, CO raises to $13, 3 folds, Hero calls $9.

    Flop: ($27.50) , , (2 players)
    Hero checks, CO bets $14

  2. #2
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    rozważasz czasem 4bet? tutaj może minbeta zrób

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    224
    reraise pre flop moze swiadczyc o tym ze ma wysoka pare, zakladam tutaj QQ badz JJ. Dlatego osobiscie bym zagral reraise na flopie do 30-40$

  4. #4
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    7
    Po pierwsze zabetowałbym na flopie 10$, zobaczyłbym jak zareaguje. Zależy też czy jest to gracz agresywny, który lubi grać dużo rąk, czy raczej gracz tight.

    Nie zgadzam sie natomiast z Zuberem, myślę że zbyt agresywnie zagrał by mieć QQ czy JJ. Już prędzej stawiałbym na AA, bo wygląda na to że w ogóle sie tego K nie przestraszył, więc albo trafił parę króli z gorszym kikerem, albo ma AA. No ale dużo tu też zależy od charakteru gracza.

  5. #5
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    Ja robie call. Wrzuc turn

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    W zyciu nie zagralbym check na flopie...

    Od razu bet 26$ i albo klient ma QQ i sie sklada albo ma KK lub AA i Cie raisuje all-in. Grajac taka reke ostro mozesz nawet sprawic, ze ktos ma to samo, co Ty i zrzuci
    Check to najgorsze zagranie jakie mogles zrobic, ale skoro juz tak sie stalo, to musisz zagrac raise do co najmniej 40$.

    Z zainteresowaniem czekam na dalszy ciag rozdania.

    Pzdr

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    Cytat Zamieszczone przez INTELOWIEC Zobacz posta
    W zyciu nie zagralbym check na flopie...
    dlatego grasz tylko turnieje
    czasami trzeba dac sie wykazac przeciwnikowi
    ja daje call i czekam na T

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    1,287
    Nie gram tylko turniejow - moze w wiekszosci, ale na stolikach cashowych tez spedzilem troche czasu - od NL25 do NL1000 i podtrzymuje to, co napisalem - NIGDY w takiej sytuacji nie zagralbym check!

    Nie jest to tak mocna karta, zeby limpowac i albo zarabiasz od poczatku albo dajesz przeciwnikowi nie tyle sie wykazac, co wygrac przegrana przez niego reke.

    Co wiecej - to mocno fishowe i beznadziejne wrecz zagranie w takiej sytuacji (bez urazy Kapol - to nie jest ocena Twojej gry, tylko ocena tego typu sytuacji - mogles zagrac to o niebo lepiej i nie wywolalbys sam sobie problemu). Moze poprosze bardziej doswiadczonych graczy, zeby wypowiedzieli sie w tej kwestii, ale mysle, ze w 100% zgodza sie ze mna...

    Warsaw, Melipone, Soprano, jeszcze ktos?
    Ostatnio edytowane przez INTELOWIEC ; 10-06-2007 o 19:08

  9. #9
    Dołączył
    Mar 2005
    Przegląda
    Szczecin/Manchester/Hong Kong
    Posty
    1,816
    jesli nie 3betuje light to biore tez pod uwage fold preflop

    w tej sytuacji daje call, na turnie pewnie pojdzie check/check (jesli znowu bedzie betowal to rozwazamy fold), a na riverze dajemy valuebet za ok 1/2 pota i sprawdza nas QQ JJ dosc czesto

    ale dlatego przy 3becie przeciwnika czesto trzeba rozwazyc fold preflop szczegolnie jesli nie mamy pozycji. ktos kto nie 3-betuje light, robi to najczesciej tylko z JJ-AA i AK. jak przyjdzie na stole A lub K to latwo sie splukac przeciwko setowi AA lub KK. jak gosc ma JJ lub QQ to nawet jak trafimy flopa to malo wyciagniemy no a jak tez ma AK to spli pot. wiec albo tracimy duzo albo wygrywamy malo.

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    528
    ...tapczan ;P

    A tak serio, to mi również chek na flopie nie pasuje. Popieram INTELOWCA moją skromną osobą. Może ankieta? Choć ona nie odpowiedziałaby na pytanie jak jest dobrze, ale jak większość gra. Eksperci?

    EDIT: zdzisio mi sie wciął.