Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Ok preflop, Ok flop.
    W tym momencie jestes lepszy od Axd(AK,AQ),TT. Na wiekszosci graczy na wyzszych stawkach to check/fold w turnie. Co wiecej sadze ze tutaj tez powinienes byc check/fold z tymi waletami. Nikt na nl10 nie zrzuci overpair, a AK,AQ,KQ jest tylko 3 sztuki.

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon Zobacz posta
    Ok preflop, Ok flop.
    W tym momencie jestes lepszy od Axd(AK,AQ),TT. Na wiekszosci graczy na wyzszych stawkach to check/fold w turnie. Co wiecej sadze ze tutaj tez powinienes byc check/fold z tymi waletami. Nikt na nl10 nie zrzuci overpair, a AK,AQ,KQ jest tylko 3 sztuki.
    Żeby być dokładnym to AK, AQ, KQ jest 48 sztuk! Overpar jest 18.

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    TURN [board cards ,,, ]

    Oka, stwierdzilem ze wrzuce 4$ i jak kolo mnie re do allina to znaczy ze ma wyzsza overpare (bez sensu totalnie). Wrzucilem 4$, kolo dal All-In ale jako pot commited musialem sprawdzic.

    Na riverze przyszedl , przeciwnik pokazal

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez Sznu Zobacz posta
    Wrzucilem 4$, kolo dal All-In ale jako pot commited musialem sprawdzic.
    Wczoraj w innym wątku o tym pisałem - praktykę i wiedzę na pewno macie o wiele większą ode mnie. Ja dopiero raczkuję i czytam mądre książki.

    A w mądrych książkach piszą, że "bycie pot commited" to wyłącznie wymówka i usprawiedliwienie błędnego zagrania.

    Nigdy nie jest tak, że uzasadnione jest wrzucanie pieniędzy do statystycznie przegranej gry. Jakie tu miałeś pot-oddsy?

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    No a kur...czaczek na stoliku live zrzucilem overpare i wtopilem :/

    Dostaje KK, raise PF moze za maly (z 1 do 4) bo wchodzi 2 graczy.
    Flop 58T. Pierwszy check, to ja wrzucam 5, bo tecza, 1 call, ten co checkowal - raise do 16. Ja znowu bez sensu bo call, za mna call (??). Spada cos malo istotnego - jakas dwojka chyba - pierwszy daje 25. W zasadzie w tym momencie pomyslalem ze moi przeciwnicy dzierza 2 pary i seta, a tu sie okazalo ze mieli po top parze, w tym glowny agresor mial z asem. :/

  6. #16
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    867
    pozdrawiam

  7. #17
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    517
    Wanpi - ty agresorze
    No coz - ladnie to zagrales a ja jednak beznadziejnie :/

  8. #18
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Jesli zakladmy ze przeciwnik na swoj re-reraise w preflopie ma tylko QQ+, to trzeba KK zrzucic juz w preflopie.