Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Miasto Swietej Wiezy
    Posty
    14
    Witam wszystkich fanow pokera!

    Forum przegladam od dluzszego czasu, jednak, z uwagi na fakt, iz wczesniej nie potrzebowalem pomocy, nie pisalem.
    Przejdzmy do meritum..
    Czy lapiac strita na flopie, kiedy to jest najsilniejsza kombinacja-na flopie-zawsze dajecie call, co by sie nie dzialo?
    Pytanie podsunelo mi pewnie rozdanie.

    Na rece trzymam 89s.

    FLOP: 6 7 T.

    Wlasnie tutaj pewien gosc wchodzi all-in'em, bylem przekonany, ze zlapal seta.

    Ja: CALL.

    TURN: T

    RIVER: J

    Gosc pokazuje TJ na rece.

    Zatem chcialbym dowiedziec sie jak Wy reagujecie w takim sytuacjach? Oczywistym jest, ze nerwy mi puscily-na szczescie, szybko udalo mi sie dojsc do siebie.

    Prosze o komentarze.

    Pozdro.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    jesli to nie bylo w jednym kolorze to bez zastanowienia.
    co ty nutsa chcesz sfoldowac???????????????? nawet jak by 5 weszlo to alin automatyczny

    my juz mamy to oni musza dobrac.
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 20-01-2007 o 21:28

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Miasto Swietej Wiezy
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez kurak Zobacz posta
    jesli to nie bylo w jednym kolorze to bez zastanowienia.
    co ty nutsa chcesz sfoldowac???????????????? nawet jak by 5 weszlo to alin automatyczny
    W jednym kolorze nie bylo, ale flush draw owszem.
    Krew czlowieka zalewa kiedy wchodzi na stol, bierze max. buy-in, po kilku rozdaniach dostaje nutsa na flopie, po czym traci cala kaske, bo jakis pajac postanowil wejsc all-in'em z top para, a dochodzi mu full ;/
    Ajj..

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    life is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    tylko wez pod uwage ze takie wchodzenie im sie po prostu nie oplaca i na takich rozdaniach zawsze bedziesz na plus mimo zej akis frajer dostanie czasem runer runera ale wtedy rebuy i czekamy na alinowca

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Miasto Swietej Wiezy
    Posty
    14
    True, true..
    Im sie nie oplaca-to pewne, ale nam tez sie czasami nie oplaca ;P Przykladem moze byc sytuacja opisana powyzej.
    OK, to jest oczywiste, easy call w momencie kiedy nie ma mozliwosci na flusha na flopie-a co jesli ktos juz moze miec tego flusha, a my mamy strita?

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    217
    Easy fold, nie ma sensu tracic calego buy ina. Przeciwnik czesto dobierze cos lepszego. Malo zainwestowales, mozesz sie smialo wycofac i oszczedzic sobie nerwow.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez Lazkhar Zobacz posta
    Czy lapiac strita na flopie, kiedy to jest najsilniejsza kombinacja-na flopie-zawsze dajecie call, co by sie nie dzialo?
    Co by sie nie dzialo to nie wiem, jakby mi jakis koles spluwe do skroni przylozyl i kazal foldowac to bym sie zastanowil

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2005
    Przegląda
    Ostrów Wlkp / Poznan
    Posty
    575
    Ja dzisiaj 3 razy dalem all in po flopie z najwyzszym stritem i 3 razy przegralem z tym samym kolesiem bo zawsze mu kolor dochodzil
    jak by to powiedziec mialem nice czutke

  10. #10
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Miasto Swietej Wiezy
    Posty
    14
    A podobno all-in z flush drawem nie ma sensu

    No dobra, a co sadzicie o sprawdzaniu all in z setem na flopie, w chwili, gdy jestescie pewni, ze gosc ma strita, albo kolorek?