Zobacz wyniki ankiety: palimy czy nie palimy?

Głosujących
60. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • palimy bez ograniczeń

    9 15.00%
  • zakaz palenia przy stolikach turniejowych - na cashu na scenie można palić

    7 11.67%
  • zakaz palenia na całej sali - co godzine przerwa 5 min dla palaczy

    36 60.00%
  • a może by tak lokal zrobił lepszą wentylację????

    8 13.33%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28
  1. #1
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    palimy czy nie w czasie wrocławskiej ligi pokera????????


    jak wiecie sam palę fajki ale od dymu to już mnie na każdym pokerze boli głowa
    nie jestem za całkowitym zakazem palenia ale jakoś może to ograniczyć?
    co o tym myślicie? chce poznać Wasze zdanie a potem poruszę ten temat w rozmowie z właścicielem lokalu
    Ostatnio edytowane przez alutekfiutek ; 19-12-2006 o 16:15

  2. #2
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    haha chyba zabrakło ci opcji .. nie palimy i wbita w przerwy dla palaczy.

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Nie palimy ! To jedyna opcja !

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    dziękuje Macia za opinię...
    ale nie bardzo rozumiem czemu zakazujesz palenia na turnieju jakieś 380km od twojego miasta na którym nigdy nie byłeś?

    poproszę o opinie osoby zainteresowane tą kwestią...

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2005
    Posty
    522
    Zdecydowanie przerwy co godzine dla palaczy. Choc sam pale to ten sajgon w czasie turniejow jest naprawde ciezki do zniesienia. Poza tym kazdy z graczy moze przeciez zrobic sobie sit out gdy godzina to dla niego za dlugo. Co prawda moze wtedy przegapic swoje asy ale jak hazard to hazard
    Ostatnio edytowane przez amazonit ; 19-12-2006 o 17:24

  6. #6
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    ...
    ale nie bardzo rozumiem czemu zakazujesz palenia na turnieju jakieś 380km od twojego miasta na którym nigdy nie byłeś?

    poproszę o opinie osoby zainteresowane tą kwestią...
    nie bądź taki cwany bo dopiero przed chwilą wedytowałeś że chodzi ci o jakieś konkretne miasto ;p
    Zresztą powineneś już zamieścić tą informacje w tytule tematu.

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    blaszka... popatrz na godzine editu i na godzine posta Maci a potem popraw sobie blaszki bo coś kiepsko Ci stykają

    popatrz tez na odpowiedzi np: palimy na scenie , albo na mój tekst w którym od poczatku było napisane że bedę ten temat poruszał z właścicielem lokalu - we wszystkich knajpach są jakieś sceny? czy mam rozmawiać z właścicielami wszystkich lokali w polsce???

    przepraszam jeśli wprowadziłem kogoś w błąd nie pisząc od razu że chodzi mi o wrocławską ligę pokera ale zastanowić się warto zanim kogoś nazwiesz cwaniakiem

  8. #8
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Hmm Myslalem ze chodzi tutaj o turniej PTP, ktorego organizacja sie zajmujesz, nawet nei zwrocilem uwagi na slowo "wroclawskiej" ...

  9. #9
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    nic nie szkodzi Macia Twoja opinia i tak jest cenna może troszke mniej niż opinia graczy z naszej ligi ale jednak
    przepraszam jeszcze raz że wprowadziłem Was w błąd nie pisząc w temacie jasno o co mi chodzi.

    jesli zaś chodzi o turnieje PPT to regułą jest zakaz palenia w czasie turnieju i bedzie on oczywiście obowiązywał również na wrocławskim weekendzie pokerowym

  10. #10
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Sopot
    Posty
    1,327
    Cytat Zamieszczone przez alutekfiutek Zobacz posta
    blaszka... popatrz na godzine editu i na godzine posta Maci a potem popraw sobie blaszki bo coś kiepsko Ci stykają

    popatrz tez na odpowiedzi np: palimy na scenie , albo na mój tekst w którym od poczatku było napisane że bedę ten temat poruszał z właścicielem lokalu - we wszystkich knajpach są jakieś sceny? czy mam rozmawiać z właścicielami wszystkich lokali w polsce???

    przepraszam jeśli wprowadziłem kogoś w błąd nie pisząc od razu że chodzi mi o wrocławską ligę pokera ale zastanowić się warto zanim kogoś nazwiesz cwaniakiem
    A może Macia pisał tego posta przez 6 min ? .. nie chodzi tu o takie głupoty tylko o to że zrobiłeś nieczytelny temat i twoja wypowiedź także nie zdradzała odrazu że chodzi o wrocław i o waszą ligę.. tak więc niewiem po co chcesz jeszcze tu o czymś dyskutować..

    Pozatym nie podoba mi się twój post.. zamiast potraktować sprawę humorystycznie to zaczynasz tu robić z igły widły i zgrywać wielce to urażonego.

    Radzę się odrobinę wyluzować..
    ...a może to za dużo papierosów ?