Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. W najbliższa sobotę Betsson organizuje kolejny specjalny freeroll tylko dla graczy z Polski.

    Nagrody:
    Miejsce 1 - bilet o wartości 50 + 5 USD na dowolny turniej na Betsson.com
    Miejsca 2-10 - bilety o wartości 20 + 2 USD na dowolny turniej na Betsson.com
    Miejsca 11-20 - bilety o wartości 10 + 1USD na dowolny turniej na Betsson.com

    Nasze turnieje to wciąż bardzo dobra okazja na łatwe wygrane
    20 osób w "kasie", płaska struktura wypłat, a w ostatnich dwóch freerollach wzięło udział mniej niż 150 graczy...

    Betsson ma w tym momencie jedną z najlepszych ofert turniejowych. Wybór jest naprawdę spory, więc zamiana ticketów na prawdziwą kasę to tylko formalność ...
    Dzienny plan turniejów
    Tygodniowy plan turniejów


    Zapisy do turnieju zaczynamy 02.12 o 13.30.
    Do zapisania się do freerola potrzebny będzie specjalny ticket, które znajdzie się na Twoim koncie najpóźniej w sobotę rano.

    Pozdrawiam

  2. #2
    ja jeszcze nie dostalem ticketa :/

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2006
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    108
    Gdize można znaleźć ten ticket. Ja też jeszcze nic nie mam

  4. Tickety już przypisane.
    Można je znaleźć na: www.betsson.com/pl, przejdź do zakładki "Moje konto" i potem w menu po lewej stronie "Moje turnieje".

    Turniej jest już w zakładce "restricted" w lobby turniejowym. Każdy kto ma ticket, powinien zobaczyć strzałkę przy nazwie turnieju.

    pzdr

  5. #5
    Ok dzieki wielkie

  6. #6
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    mam takie pytanie czy np jak ktos wygra bilet o wartosci 50+5 to czy bedzie mogl zagrac np w 5 turniejach o buyinie 10+1?

  7. #7
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    warszawa
    Posty
    28
    mam pytanie po jakim czasie dajecie te bonusy ?? bo bylem 2gi i jeszcze nic nie otrzymalem a chyba powinno sie taka nagrode odrazu po turnieju dostac przynajmniej wedlug mnie
    btw mam ten sam problem z waszym przeslaniem kasy na moje konto (chodzi tu o bonusy z ligi betssona) wasi ludzie mowia ze wyslali a nic do mnie dotarlo ocb???

    Nick na betssonie:MoradinRai

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    badz cierpliwy napewno dostaniesz ale pare dni poczekasz ostatnie dali bodajże we wtorek czy w srode

  9. #9
    troche dziwne bo mi pokazuje no tournaments available :/

  10. #10
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    poker
    Posty
    517
    Wyslalem emaila do betsson co z tymi ticketami i taka była odpowiedz:

    Dziêkujemy za kontakt z nami!

    Ze wzglêdu na problemy techniczne z serwerem pokerowym freerol
    zostanie
    powtórzony w sobote 9.12.