Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31
  1. #1
    witam gralk ktos moze w tym roomie ?? cos mi tu smierdzi !! wylalem sobie na netellera 350$ i nic ... czekam i czekam i nic ... wqysylam meile do supportu ktory mi od 4 dni nie odpisuje a do tego nagle zablokowali mi konto netellera ... to jakis zart jest ??

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    no to skad wiesz ze nie doszla kasa skoro Ci netellera zablkowali?Zapewne musisz teraz zadzwonic do netellera i poprosic o odblokowanie konta innej rady nie ma

  3. #3
    do wczoraj mialem aktywne konto i czekalem na kase cztery dni a to troche dlugo ... do tego jeszcze ten support ktory nie odpisuje od paru dni na mejle ... dzwine to jakies wszystko ...

  4. #4
    Drogi graczu czy korzystałes z promocji 75 bez depozytu?

  5. #5
    tak korzystalem i bylo napisane ze jesli uzbieram 750fpp to bede mogl wyplacic ...

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Cytat Zamieszczone przez serwis pokerowy Zobacz posta
    Drogi graczu
    ROTFL sorry nie moglem sie powstrzymac, zaczynasz pisac na forum jak w mailach chyba do swoich poleconych

  7. #7
    A to było w trakcie pisania info o nowej promocji i dlatego tak wyszło.



    Co do promocji to wiem tylko to ze gracze korzystali z niej i po jakims czasie na forum mecz.pl dla ktos info ze bonus wazny do wyrobienia tych punktów 14 dni i gracze zaczeli olewac ten bonus twierdzac ze nie sa w stanie wyrobic tego bonusa.

    Dodatkowo dojda kombinatorzy przelewajacy kase na konta bez promocji. jak z 10% wypłaci z tej promocji kase bedzie to sukces

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    ROTFL sorry nie moglem sie powstrzymac, zaczynasz pisac na forum jak w mailach chyba do swoich poleconych

    To nie są poleceni tylko uzytkownicy serwiu pokerowego. Jesli ci się te meile nie podobaja to możesz zgłosić się żeby usunąć ciebie z listy i po sprawie

  9. #9
    powiem tak w tej chwili zostalem oszukany na 1300$ ktorych nie dostalem po wyplacie a do tego zostalo przeciwko mi wszczete sledztwo w tony g poker poniewaz stwierdzono ze prawdopodonie jak jestem z Polski to jestem oszustem i wcale kasy nie wygralem ... panowie z tony g rowniez prawdopodobnie maczali palce w zablokowaniu mi konta neteller ... bog jeden wie co oni tam powypisywali do tego netellera ale mnie zalatwili po calosci ... zasrani oszusci nikomu nie proponuje tego poker roomu ... nie sadze zebym pieniadze kiedys odzyskal ... jestem w glebokim szoku ...

  10. #10
    co do punktow fpp to wyrobilem je w tydzien i jest to mozliwe ale co z tego jak teraz oni sie wypieraja wzytkiego zeby tylko mi kay nie wyplacic ... dziwne ze nie potrafia uwierzyc ze mozna z 75$ darmowych zrobic w tydzien 1300$ bo mi juz sie to udaje w 4 pokerromie ... i takie wlasnie jest granie na nowych roomach ... TONY G POKER to gowno !!