Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Witam,

    Jak człowiek trochę pogra i zacznie porównywać jeden soft do drugiego, to zaczyna mieć dziwne wrażenie, że na innych bardzo często zdarzają się "cuda" oraz gracze dostają świetne karty, częściej niż na innym. Co za tym idzie? Większy pot, większy rake.

    Mówię to z pozycji zarówno przegranego, ale jak i przede wszystkim wygranego. Lubię wygrywać, jak każdy z nas, ale wybitnie nie pasuje mi powyżej opisana sytuacja. ( Straight, Kolor, Full - bo o tym mowa, Celeb wita ;] )

    Pozdr
    Reb

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    za chwile dostaniesz tysiac odpowiedzi ze softy nie sa podrasowane
    mi tez tak sie wydaje ale przeczytaj sobie analize rozdan z boss medii (ja osobiscie tam nie gram i nie wiem jak tam jest) i bardzo czesto pada slynne juz zdanie na tym forum
    "ja bym dal call bo na boss medii zawsze dochodzi"
    czyli jak dochodzi to jest podrasowany czy nie?
    heeeheehehe

    w sumie na ongame to rake jest np. na nl25 max 0,5$ to nie ma co podrasowywac bo i tak by to nie nabilo wiekszego rake
    Ostatnio edytowane przez kurak ; 13-10-2006 o 19:05

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Poznan
    Posty
    1,708
    Zapomniałem jedynie dodać, że kocham grę live właśnie za to, że wszystko zależy od moich umiejętności i szczęścia. W necie nigdy nie będę miał 100% pewności ;]

    Pozdr
    Reb

  4. #4
    no ja nie wiem czy w grze live też masz 100% pewności

  5. #5
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    Rebel temat jest prawie tak stary jak to forum. Nie widzę potrzeby zakładania n-tego wątku na ten temat. Proponuję odszukaj je i tam wpisz swoje przemyślenia. Ten zamykam jako duplikat.