Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    Expekt.com przyłącza się do Tribeca Tables, najszybciej rozwijającego się na świecie operatora pokera. "Chcemy zaoferować naszym klientom światowej klasy produkt a współpraca z Tribeca będzie tego gwarantem.", powiedział Per Widerström, CEO, Expekt.com.

    Expekt.com ma wysokie oczekiwania co do nowego oprogramowania pokera i jego oferty. “Tribeca zajmuje niepodważalną pierwszą pozycję, zgodnie z naszą analizą czołowych operatorów pokera. Szeroki zakres wiedzy Tribeca i praktyka w dziedzinie pokera jest imponująca.” - potwierdził Per Widerström, CEO, Expekt.com.

    Co to oznacza dla klientów Expekt.com?
    Będziemy oferować możliwość współzawodnictwa z większą liczbą graczy, szeroki wachlarz turniejów oraz kampanii promocyjnych. Podsumowując, korzystanie z pokera da Ci jeszcze więcej przyjemności.

    Tribeca Tables jest pierwszym i największym niezależnym operatorem pokera na świecie. Oferuje ogromną ilość stołów pokera , wspaniałą różnorodnośc gier i doskonałą obsługę klienta.

    Przyłączenie do Tribeca Tables nastąpi w ciągu najbliższych miesięcy. “Będzie to kolejny kamień milowy w historii rozwoju Expekt.com” - podsumowuje Per Widerström.

    O postępach we wprowadzeniu nowego oprogramowania będziemy informowali naszych klientów na bieżąco.



    http://www.tribecatables.com/current_brands.html

    grał ktoś kiedyś na tym sofcie??

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2006
    Posty
    25
    co chcesz wiedziec

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez jaco Zobacz posta
    grał ktoś kiedyś na tym sofcie??
    Np. ja gram tam prawie codziennie. A tak konkretnie to na Blue Square Poker.

    jdx

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2005
    Przegląda
    Gdynia
    Posty
    2,100
    osobiście mi sie ten soft nie podoba ale to jest moja subiektywna ocena.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Ełk
    Posty
    177
    Ten sam soft co VC Poker, mi przypadł do gustu. Napewno lepszy niż ten co jest Jak dla mnie. Subiektywna ocena.