Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Roma
    Posty
    1,962
    dzis wieczorem o 20.00 naszego czasu darmowy turniej z pula 5K$ tylko dla 1500 graczy, wiec warto zagrac. juz okolo 1000 zapisanych. jako ze nie chce zeby ktos z tego zrobic affiliates, bo wiadomo co tu sie czasem kreci, to bede wysylac info tylko na PW. pozdr


    http://www.mermaidpoker.com

    ZAPRASZAM
    Ostatnio edytowane przez W.A.Rebel ; 02-10-2006 o 13:43 Powód: WIADOMY POWOD :)

  2. #2
    A tydzień później Freeroll z pulą 10.000$ dla wszystkich nowo zarejestrowanych. ...

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    A mnie denerwuje jedna sprawa. Gram ba sporting bet i nie mogę w tym samym momencie uruchomić mermaid. Pojawia się komunikat, że boss media is already running:P. Kupsko !

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    ile jest nagród w tym freerollu 5000$ ?? bo nigdzie nie jest napisane...

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Nikt tego nie wie Odpadlem 221 czy jakos tak ale chyba zle zrobilem

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    Cytat Zamieszczone przez magg0t Zobacz posta
    A mnie denerwuje jedna sprawa. Gram ba sporting bet i nie mogę w tym samym momencie uruchomić mermaid. Pojawia się komunikat, że boss media is already running:P. Kupsko !
    to normalna sytuacja , każdy tak ma. Nie można uruchamiać jednocześnie dwóch pokerroomów z sieci Bossmedia, ale pewnie to wiesz

    ja odpadłem wczesniej AJ vs AQ , a grałem na stole gdzie 6 graczy było sitout :lol:
    Ostatnio edytowane przez Riverside ; 02-10-2006 o 20:59

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    to normalna sytuacja , każdy tak ma. Nie można uruchamiać jednocześnie dwóch pokerroomów z sieci Bossmedia, ale pewnie to wiesz
    Tak wiem, ale to frustrujące. Ja jednak wybrałem stoliki na SB niż turniej. Stosunek spędzonych godzin do profitu mnie do tego skłoniły. Napiszcie jak się grało w nowym pokerroomie i jak oceniacie taki turniej.
    Pozdrawiam!

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Moje pierwsze odczucie to ze bylo wolno, podczas gdy na betway przy dokladnie takich samych blidach i ilosci graczy bylo ponizej 400 graczy na mermaid bylo ok 800. A poza tym w porzadku raczej, nigdy nie gralem wczesniej na tym sofcie.

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Bergamuty
    Posty
    659
    NIe ma co, fajny turniej Do samego końca nie wiedziałem czy się cieszyć. I całe szczęście nie podniecałem się zbytnio.
    http://img208.imageshack.us/img208/8967/mermm6.jpg

    Miejsce 13/1500. Dopiero po zakończeniu turnieju (lub kilka godzin po tym) było wiadome że płatne są tylko 2 miejsca. Gratuluję wspaniałomyślności ludziom z Mermaid Poker. KOchamy takie niespodzianki

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Wrocek
    Posty
    175
    hej!
    jak dla mnie chamówę troche odwalili koledzy z Mermaida... Przykładowo jesteś na FT i nadal nie wiesz jak grać bo nie wiesz ile miejsc jest płatnych... Miejmy nadzieję że takie numery już sie nie powtórzą..


    Pozdrawiam forumowiczów !

    Walenty