Zobacz wyniki ankiety: Jaki ma być buy-in w LLP?

Głosujących
32. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 30+5

    16 50.00%
  • 40+5

    2 6.25%
  • 50+5

    10 31.25%
  • większy niż wymienione

    4 12.50%
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    Miło mi ogłosić, że Lublin doczekał się swojej ligi. Sponsorem tytularnym został betsson.com. Na wstępie napiszę, że startujemy 5 października (czwartek). Turnieje będą się odbywały w Fabryce przy ulicy Lubartowskiej. Więcej szczegółów w przyszłym tygodniu. Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie formuły (czy tylko freezout, czy rebuye, ile rebuyów), jaki buyin i wszystkiego co związane z ligą to piszcie. Chcę stworzyć regulamin, który będzie odpowiadał jak największej ilości osób. Pozdrawiam!

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    już tylko Trójmiasto
    Posty
    270
    czesc srocky

    Na poczatek - jak milo Jesli tylko plan zajec nie bedzie mi wadzil to i ja wezme udzial w lidze.

    Wzialem udzial w sondzie i wg mnie im wieksza oplata tym lepiej choc pewnie i tak skonczy sie na ~50

    Proponuje rebuy przez pierwsze 3 blindy + addon w przerwie. Bedzie wiecej emocji i wiecej w puli glownej.

  3. #3
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Nareszcie! Czekam na regulamin.

  4. #4
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    Stolica wschodniej Polski
    Posty
    127
    ja bym chcial buyin 50-100 ale dostosuje sie do kazdego.
    Rebuye i addony jak najbardziej za o ile zetonow starczy.

  5. #5
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    31
    a ja myślę, ze powinny byc zróżnicowane buy-iny. Tzn ustalamy cykl kilkunastu turnieji i piszemy w regulaminie 1 turniej 30+5 freezout 2 turniej 50+5 rebuy itd wtedy kazdy znajdzie cos dla siebie a stosunek buy-inów mozna ustalic na podstawie wyników sondy. wysoki buy-in jest fajny ze wzgledu na wyzsze wyplaty i ja bylbym za ale mysle ze kilka osob moze wystraszyc. dla czesci studentow bedzie problem zeby wylozyc co tydzien 50zl. To widac juz nawet na stolikach jak gramy. Na 20zl jest zawsze pelno ludzi ale na 50 juz zaczyna sie ciezko.
    Porusze jeszcze raz temat gierki dzisiejszej ewentualnej odzywal sie Bober i Lebe jesli znalazloby sie jeszcze ze 3-4 osoby to ustawiamy gre, dajcie znac na gg 2049697 lub kom 502 004 412

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    267
    Ja jestem raczej za freezout, sa jakby rowne szanse. Buyin 50 moze byc.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Duży buy-in = duża wypłata, ale dla mnie 50zl co tydzień jest nie możliwe do wydania. Po za tym im więcej osób będzie grało(a będzie dużo przy niskim buy-in'ie) tym ciekawsza będzie rywalizacja.

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    lubleen
    Posty
    240
    hej! co do gry dzisiaj z wiadomych wzgledow odpadam (work).. co do regulaminu: cykl bedzie sie skladal z 12 turniejow - to pewne, z czego 8 bedzie zaliczane do klasyfikacji lacznej.. ja proponuje zrobic zatem 8 freezoutow i 4 rebuye (jeden rebuy i po jakims czasie addon).. minimalny buyin to 30+5, ponizej nie zejdziemy.. ale w tych freezoutach mozna zrobic np 2 turniej z wpisowym 70+5.. byloby wiec: 6 freezoutow za 30+5, 2 freezouty za 70+5 i 4 rebuye za 30+5, rebuy tyle samo, addon uzalezniony od ilosci zetonow.. dyskutujcie taka jest moja propozycja.. wiem, ze na 70 tez byloby chetnych, a te turnieje mialyby wiekszy prestiz..

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    122
    Takie rozpisanie rozgrywek wydaje mi się bardzo sprawiedliwe dla wszystkich. Każdy będzie mógł wziąć udział.

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    31
    no to dzisiaj jest gierka u mnie jak ktos ma ochote to niech dzwoni pod nr 502 004 412 lub gg 2049697 podam konkretne namiary zaczynamy o 18 buy in prawdpodobnie 50