Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: bwin - skandal?

  1. #1
    Chciałbym poinformować o dziwnym zdarzeniu, które przytrafiło mi się na bwin. Otóż grając wczoraj na tym serwisie w pokera wygrałem pewną ilość pieniędzy. Skończyłem grę i wszystko było ok. Jednak dzisiaj wszedłem na konto i okazało się, że nic nie wygrałem, ale przegrałem 2 buy-iny. Tak jakbym wpłacił, wszystko przegrał i odszedł. Czy komus się coś podobnego przytrafiło? Dysponuję historią rozdan, więc chyba nie powinno byc problemu. Pierwszy raz mi się zdarza taka sytuacja, mam nadzieję że wyjaśnią mi to pozytywnie, inaczej żegnaj bwin.
    :twisted: pzdr

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    podobna sytuacje mam ja w sportingbet - po prostu zglos sprawe na live chat czy do supportu - na pewno ci pomoga - ja mam konto wlasnie blokniete do czasu wyjasnienia sprawy

  3. #3
    No zobaczymy. Ale wczoraj, jak kończyłem grę, wszystko było ok. Dodało mi kasę, wyszedłem zadowolony, bo jak na mnie na sporym plusie. A dzisiaj wchodze, patrzę - cooo??? k..a jego mać -200$!!!???. Ale mogę normalnie grać, tylko mam mniej kasy! SKANDAL! I tak miałem od nich spadać do sportingbetu po zmianie softu, a to tylko przyspieszy moją deecyzję. :twisted: :twisted:

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    w sportingu to samo sie dzieje nie polecam

  5. #5
    Gwoli wyjaśnienia zainteresowanym - oddali mi kase. Szczerze mówiąc jestem ździwiony szybkością działania, bałem się, że mi zablokuja konto na pare dni. A tu proszę - po paru godzinach kasa pojawiła się na koncie. Co najśmieszniejsze mam dzisiaj dzień konia - w moich kręgach mówi się "sztora żre jak zła" . Oczywiście jest to zasługa moich umiejętności, a nie forma "rekompensaty" bwin za moje stargane nerwy (coś dla fanów teorii spiskowych) . Po raz pierwszy w życiu wyczyściłem stolik - wszyscy 0$ tylko przy moim nicku okrągła sumka :lol: Ciekawe czemu nikt się nie przeładował :cry: Posiedzieli chwile w szoku, po czym odeszli :roll: Może powinienem o tym napisac w dziale chwalimy się, ale już trudno. Pozdro 8)

  6. #6
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    659
    ??? Jak to ??? Na jakich stawkach grales, ile bylo osob przy stoliku i ile kasy mieli ? Dla mnie to jest nierealne co napisales i zaciekawilo mnie to.

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    a co ci powiedzieli??? czemu $ zniknely z konta???

  8. #8
    Wojtas - nic mi nie odpowiedzieli, po prostu ppieniądze się pojawiły. Dziwne.
    Joker, a więc było to tak. Stolik 5-cio osobowy, 50NL. Hmm nie pamiętam ile kasy mieli, ale 1 short, reszta w okolicach 40-50$. Zajęło mi to 3 rozdania (następujące jedno po drugim). Pozwolę je sobie opisac:
    1. Dostaję QQ - standardowy raise do 2$. Jeden koleś reraise na 6$ (typowy loose aggresive - podbijał prawie każdą rękę - dziwiłem się jak on jeszcze nie stracił wszystkiego). I tu po namyśle, podjąłem decyzję że gram o stacka, jeżeli pojawi się "baby flop". Tak się stało - ale uwaga! 2 kara na stole. Cóż - live is brutal, nie miałem pozycji, wiec postanowiłem zagrac na check raise. No i kolo za 10$ - w tym momencie byłem pewny że dojdzie do allina bo mu zostało jakieś 35$. Zgodnie z planem - reraise allin. On też - miał AK karo ale na szczęście nic mu nie doszło.
    2. rozdanie - oh my baby!! Dostaję TT. Raise do 2$ - wchodzi 2 kolesi. Flop - TJK - 2 kiery - niebezpieczny flop ale co robić ) Gram za 6$. Obaj call. Turn to karta nieszczęście - Q kier. Czekam. Jeden - allin, drugi to samo. Boże co robić?? Nie spasuje seta - call. River - K. Jeden kolo strit, drugi kolor. A tatuś skromny fulik hihihihii
    3. Został jeden koleś. Rozdanie - ludzie czy ja śnie?? - AA. Mam tu pozycje a on raise 2$. Ja reraise do 6$. On - reraise allin. Co począć chyba go scalluje AHAHAHAHA. Kolo miał KK. Dziękuję, pozamiatane ahahahaha! To było najpiękniejsze 5 minut w mojej karierze pokerowej. :P Nikt się nie przeładował no i zostałem sam na stoliku. Pzdr

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    fish :twisted:

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    1,496
    czesto tak jest (bylo jak gralem) zarowno na sportingbet jak i bwin kasa znikla (pewnie problem ze serwerem pokera) i sie pojawiala