Strona 10 z 94 PierwszyPierwszy ... 891011122060 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 939
  1. #91
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    około godz 17:00 było ok, niestety teraz sa problemy . Mnie wywaliło całkowicie i pojawia sie komunikat ze Pokerroom jest czasowo niedostepny , a akurat gralem ostatni w tej edycji turniej ligi pokera . Chyba aktualizacja oprogramowania nie udała sie w 100% . SB i Mermaid tez nie działa , wiec pewnie cała Boosmedia leży .

  2. #92
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    nic nie lezy, ja w tej chwili normalnie gram, a zalogowanych graczy jest lekko ponad 3000

  3. #93
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    66
    u mnie wszystkie pokerki które mam zainstalowane działają poza kilkoma z Bossmedi ( więc to nie wina łącza ) . Wszędzie mam ten sam komunikat:

    "The Poker room is temporarily unavailable. Please try again later"

    dziwne...

  4. #94
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Kolno
    Posty
    130
    Mam to samo co Riverside.

  5. #95
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    10
    Witam,

    Moje pytanie brzmi czy mając konto na SportingBet mogę również założyć konto na CelebPoker? Czy muszę zamknąć konto na SB?

    Pozdrawiam

  6. Cytat Zamieszczone przez gengis Zobacz posta
    Tak mnie cos natchneło, jaka jest przyszlosc celebpoker na serwerze BM?, teraz w godz wieczornych liczba graczy nie przekracza 3500 , w tym przewazajaca liczba graczy gra na min. stawkach,na dodatek sportingbet przenosi sie na inny serwer, wiec duza, jak nie bardzo duza czesc graczy zapewne zniknie z serwera BM, czy celeb ma zamiar cos zrobic by ilosc graczy pozostala przynajmniej taka jaka jest, czy wogole da sie cos zrobic?
    Bo cos mi sie zdaje ze serwer BM bedzie w najblizszym czasie swiecil zupelnymi pustkami.
    Nie można zapominać, że sieć Bossmedia to nie tylko Celebpoker i Sportingbet. Bossmedia jako firma licencjonująca oprogramowanie pozyskuje także nowych klientów. Ostatnio do sieci dołączył bet-at-home. Sądze też, że ilość graczy jest większa niż podana przez Ciebie. Ale fakt, że Celebpoker według mnie ma najlepszą ofertę w sieci a ciągle przybywający kliencie raczej wróżą dobrą przyszłość.

    Z nowości, otrzymałem potwierdzenie że Moneybookers będzie dostępne od stycznia. Oczywiście będę Was informował jak postępują prace.

    edit:

    aktualnie wieczorem (około 20:00) gra ponad 5,500 graczy więc chyba nie jest to zły wynik porównując np. Paradise (4000)
    Ostatnio edytowane przez Celebpoker_Polska ; 15-11-2006 o 18:47

  7. Cytat Zamieszczone przez ZlyDotyk Zobacz posta
    Witam,

    Moje pytanie brzmi czy mając konto na SportingBet mogę również założyć konto na CelebPoker? Czy muszę zamknąć konto na SB?

    Pozdrawiam
    Proszę sprawdź PM.

  8. edit to upgrade'u:

    Informacje dotyczące raked hands i bonusów znajdują się w zakładce Support. Sprawdzanie raked hands dotyczy bonusów opartych na RH. Nie jest to sprawdzenie całkowitej ilości RH czy RC (wielu graczy pyta o to support)

    Po aktualne dane dotyczące raked hands czy rake contribution proszę pisać na adres pomoc@celebpoker.com

  9. #99
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Tarnow
    Posty
    757
    zablokowalem sobie dzis konto na 24h kilkukrotnie wpisujac zle haslo. Czy jest mozliwosc wczesniejszego odblokowania ?

  10. Tak, proszę napisać do pomoc@celebpoker.com lub do mnie podając swój PIN.