Strona 9 z 94 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 939
  1. Cytat Zamieszczone przez gengis Zobacz posta
    Dlaczego niema dzisiaj turnieju z 25.000 gwarantowana suma?
    Bardzo przepraszam ze swojej strony ale zgodnie z tym co pisze Bossmedia, mieli jakiś problem z ustawieniem turnieju w systemie... Następny turniej jest ustawiony już w systemie na 12/11

  2. Cytat Zamieszczone przez k0ttul Zobacz posta
    witam

    chcialbym zapytac czy celeb zamierza wprowadzic w zycie dokonywanie platnosci przez mb?

    pozdrawiam
    Tak, planowane wprowadzenie tego rodzaju płatności to styczeń 2007. Będę na bierząco informował o tej sprawie na forum.

  3. Cały bieżący rok poświęciłem na przekonanie właścicieli Celebpoker, że warto przychylnych okiem spojrzeć na rynek pokera online w Polsce. Nie było łatwo, ale udało się.

    Polskojęzyczna wersja Celebpoker dzieli się sukcesem ze swoimi graczami czytaj. rakeback, organizowane są codzienne freerolle dla początkujących graczy z Polski, freeroll dla osób z forum pokerzysta, a od listopada rusza freeroll VIP tylko dla graczy z Polski. To na pewno nie koniec ofert, jakie przygotowuje Celebpoker dla graczy z Polski.

    Celebpoker osiąga w Polsce sukces, potwierdzeniem jest chociażby popularność tego działu. Zawdzięcza to niesłychanej wręcz pracowitości szefostwa i całego zespołu Celebpoker. To niezwykle wiarygodna i zaangażowana ekipa. Po prostu świetny poker room.

    Życie jest jednak pełne niespodzianek, nowych wyzwań, zaskakujących ofert. Od listopada czekają na mnie nowe wyzwania w zupełnie innym światku. Nie mogę więc poświęcać tyle czasu ile bym chciał na profesjonalne zarządzanie poker roomem a no to zasługują nasi gracze.

    Chciałbym podziękować wszystkim forowiczom, Doliemu, moderatorom tego świetnego forum i wszystkim, którzy podczas licznych rozmów telefonicznych, wymian e-maili dzielili się swoimi pomysłami i uwagami. Przepraszam za wszystkie błędy i ewentualne niedociągnięcia. Celebpoker Polska po moim odejściu zyskał wsparcie nowych osób i jestem spokojny o przyszłość tego poker roomu.

    Jak tylko znajdę wolny czas sam będę chętnie zaglądał do Celebpoker. To naprawdę w 100% profesjonalnie zarządzany poker room, który chce i potrafi się dzielić swoimi zyskami z graczami. W mojej ocenie numer 1 na Boss Media.

    dziękuję,
    Robert
    Robert prosił mnie o przekazanie tej informacji. Ja mam na imię Darek i od kilkunastu dni przejąłęm obowiązki managera polskiej wersji Celebpoker ale jestem z nim związany od samego początku istnienia. Mam nadzieję, że zapracuję na równie dobrą opinię wśród Was jaką miał Robert. Proszę o kontakt ze mną w przypadku jakicholwiek problemów na adres dareks@celebpoker.com, zawsze jestem do Waszej dyspozycji.

  4. Mam zarezerwowane 5 wejściówek do miesięcznego Freerolla 1000$ dla użytkowników forum. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o przesłanie swojego numeru PIN i nickname'a na adres dareks@celebpoker.com

  5. Chciałem Państwa poinformować, że oprogramowanie Celebpoker, jutro to jest 14 Listopada zostanie zaktualizowane. W związku z tym system będzie niedostępny między 23:00 GMT 13 Listopada a 11:00 GMT 14 Listopada

    Zostaną wprowadzone następujące nowości.

    - informacje o Raked Hands i Bonusie
    - rozszerzone informacje o historii rozdań
    - przypomnienie hasła
    - dodanie buttonów max i min do Cashier w celu ustawienia maksymalnego i minimalengo buy-ina
    - turnieje na hasło

    Mam nadzieję, że wszystko pójdzie gładko i nie będzie problemów działaniem oprogramowanie.

  6. #86
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    nie do konca potrafie znalezc inf o rake hands.
    ktos widzi ?

  7. #87
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    22
    zakladka support

    pozdrawiam

  8. #88
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    to wiem ze ma tam byc ale nie dziala, jest live support, FAQ, email, nowy hand history i bonus w ktorym niby jest rake hand bonus ale nie wyswietla jaki masz rake zrobiony

  9. #89
    Po aktualizacji softu moje logowanie do pokeroomu trwa 5-6min. Czy to tylko u mnie czy też może inni mają ten problem? Jest to o tyle ucążliwe , że po tym jak wywaliło mnie z sita - już nie miałem z czym wracać. Ponadto rezygnująć z logowania ( opcja anuluj) restartuje mi softa i logowanie zaczyna się od nowa.

  10. #90
    Dołączył
    Feb 2006
    Posty
    178
    Tak mnie cos natchneło, jaka jest przyszlosc celebpoker na serwerze BM?, teraz w godz wieczornych liczba graczy nie przekracza 3500 , w tym przewazajaca liczba graczy gra na min. stawkach,na dodatek sportingbet przenosi sie na inny serwer, wiec duza, jak nie bardzo duza czesc graczy zapewne zniknie z serwera BM, czy celeb ma zamiar cos zrobic by ilosc graczy pozostala przynajmniej taka jaka jest, czy wogole da sie cos zrobic?
    Bo cos mi sie zdaje ze serwer BM bedzie w najblizszym czasie swiecil zupelnymi pustkami.