Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    User: koras140
    Button: seat 5
    Players in round: 3
    Seat 8: koras140 ($37.20)
    Seat 9: zikosd ($9.67)
    Seat 5: _mateo ($20.84)
    koras140 posts small blind ($0.10)
    zikosd posts big blind ($0.20)
    ---
    Dealing pocket cards
    Dealing to koras140: [, ]
    _mateo raises $0.80 to $0.80
    koras140 raises $2.40 to $2.50
    zikosd folds
    _mateo calls $1.70
    --- Dealing flop [, , ]
    koras140 bets $3.50
    _mateo calls $3.50
    --- Dealing turn []
    koras140 checks
    _mateo bets $4
    koras140 folds
    ---
    Summary:
    Main pot: $12.20 won by _mateo ($11.59)
    Rake taken: $0.61
    Seat 8: koras140 ($31.20), net: -$6
    Seat 9: zikosd ($9.47), net: -$0.20
    Seat 5: _mateo ($26.43), net: +$5.59
    ***** End of hand R5-117659091-177 *****

    villain: 30/9/5, afq: 75/33/75, tylko 30h

    Preflop.
    Tutaj zastanawiałem się nawet nad call zamiast raise z powodu jego agresji. Co o tym myślicie? Mimo wszystko raise.
    Flop.
    Flop całkiem dobry, w jego zasięgu są wszystkiie 99+, AQs+ dlatego easy cbet.
    Turn.
    C/f? Uderzać znów? trochę comitted wtedy na river. A" wchodzi w jego zakres, ale gorsze jest to że jestem bardzo łatwy do wyblefowania.

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2008
    Przegląda
    Puławy/Łódź
    Posty
    454
    Jakieś ready jak do tej pory zachowywał się w stosunku do 3betów i Cbetów? Jak często pasował, jak często sprawdzał? Wiem, że 30h to prawie nic, ale może coś zauważyłeś. Uważam, że właśnie z tego powodu, że jest taki agresywny, to musisz go 3betować pf. Idąc dalej tym tokiem rozumowania, to ja preferowałbym c/r na flopie. Właśnie ze względu na jego agresję. Pytanie tylko: na ile próbka 30 rąk jest wiarygodna w tej kwestii? Niby pokazuje 75%, ale to tylko 30 rąk. c/r ma kilka zalet: 1)często wygrasz już tutaj jego bet, który wystrzeli prawdopodbnie po Twoim checku i spasuje air z którym i tak pewnie nic by Ci więcej nie zapłacił 2)dostajesz jego cały stack od rąk które miażdzysz: QQ, JJ, 99, pewnie nawet 8 z dobrym kickerem - w końcu jesteście tylko 3-handed; 3) ułatwiasz sobie rozegranie ręki, bo jeśli nawet sprawdzi Twój c/r to jesteście obaj już commited, więc masz easy shove.

    Tak jak zagrane, to ja bym grał 1/2pot turn i c/f river. C/f już na turnie jest strasznie słaby. Jego bet jest smiesznie mały, może mieć tam z łatwością 99 czy coś takiego. Ale własnie dlatego, że jego agresja jest tak wysoka na flopie i riverze i tak jak zauważyłeś jesteś łatwy do wyblefowania będąc oop, wolałbym mimo wszystko c/r flop.

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    czemu taki mały 3bet pf? nigdy tu nie flatuj, jelsi nie masz reada ze ultraduzo folduje do 3beta.

    Jak wyzej, x/r jest zajebisty jesli masz reada, ale wyglada na goscia co bedzie chcial tu ukraść pule.

    Ale jesli chodzi o ten turn, to waham sie miedzy x/c a b/f turn, ponieważ bedzie tam betował takze gorzej gdy zaczekasz biorac pod uwage jego agresje. Podczas gdy betujac , on sporo gorszych rąk prócz jakiegos drawu prawdopodobnie zrzuca widząc asa na turnie.

    b/f 1/2pota jest dobry ale tylko dlatego ze daje nam wiecej informacji i latwiej sie gra. Value od 8x i pp wyglada w tym przypadku zbyt thin.

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    jeśli floatował to dostał kartę marzenie, ja tu calluję, i c'f R

  5. #5
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    jeśli floatował to dostał kartę marzenie, ja tu calluję, i c'f R
    jesli jest agresywny na river, to call turn i c/f river = palenie hajsu.

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Jakiś read odnośnie jego post flop play vs cbety? Bo jeśli jest stacją na flopie to ma mnóstwo drawów i air na tak suchej strukturze jak TT8r. Jeśli nie jest stacją to c/f turn jest okej, ma w swoim range trochę Tx ale również każde AJ/AQ i może A9 z jakimiś backdoor drawami. Gość wygląda na stację preflop ale to jeszcze nie świadczy o jego tendencjach post.

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Gość rozgrywał większość rąk agresywnie dlatego miałem problem co z turn, ponieważ w jego range'u znajduje się sporo rąk for blef.

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,010
    Skoro nie spodziewasz się wielu floatów od villaina powinieneś c/foldować turn. Słabsze made hands często przeczeka behind - dla tych rąk A jest równie scare card jak dla ciebie.