Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    jak w pytaniu, a w szcegolnosci czy Nordic bet akceptuje Polakow, bo z tego co wiem to maja najlepsze oferte rakeback?

  2. #2
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    162
    tak, polacy moga grac w nordic bet.
    ale.. oni nie maja netellera, a w przelew bankowy nie chcialo mi sie bawic.
    ponoc beda miec umowe z netellerem 'na dniach' , ale dawno nie sprawdzalem czy juz .
    bet holdem tez nie ma nic przeciwko polakom (np. 30% rake back ze strony thisisthenuts Edit: 35% )

  3. #3
    Witam

    odnosnie Nordika to jest room mało wiarygodny od 2 czy nawet 3 miesiecy tłumaczą sie ze będą mieć umowę z Netellerem i co i nadal to samo.

    Szkoda bo daja najwiekszy rakeback

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    dzieki za odpowiedzi, ale nie rozumiem Was panowie tzn.. dlaczego netteler jest tak duuuzo lepszy od przelewu bankowego?? przeciez netteler pobiera jakies tam oplaty a przelew bankowy jest zazwyczaj za free i kasa od razu na koncie w banku, czego chciec wiecej??

  5. #5
    TO do konca nie prawda

    1 wypłata i wpłata kontem bankowym trwa o wiele dłuzej czasu i sa bardzo duze koszta

    Jakie sa w Nordiku tego nie wiem

    Jeszcze odnosnie Netellera to powiem wam ze pierwsze zapytania o Neteller były w listopadzie lub grudniu czyli wiecej niz 3 miech bo wtedy oni organizowali takie duze free po 50k i mieli ciekawy bonus złozyłem kilka zapytan o Neteller i zawsze była ta sama odpowiedz juz max za 2 tygodnie bedzie dostepna usłga itp

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    Was panowie tzn.. dlaczego netteler jest tak duuuzo lepszy od przelewu bankowego??

    bo w 99% jest akcepotowany bo jest natychmiastowy bo nie ma zadnych oplat i prowizji za przeliczanie ze zł na $

    bo wyplaty takze najszybciej sa poprzez netelera