Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Witam.
    Mam mały problem z wybraniem pokerroomu. Pokera traktuję raczej jako hobby, niż formę zarobku, wiec pewnie odezwą się ludzie, twierdzący,że nie powinienem grać, jednak nie o tym.

    Mam zamiar zrobić dosyć wysoką wpłatę w jakiś pokerroom. Aktualnie gram na PartyPoker, ale szukam nowego, może lepszego. Więc oto kryteria:

    1. Bonus za wpłatę.
    2. Szybkość zbierania pkt.
    3. Turnieje MTT.

    Co do pkt3: Uwielbiam grać turnieje MMT

    Pozdrawiam.
    Piotrek

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    MMT?
    Jak turnieje to PokerStars.

  3. #3
    Dołączył
    Mar 2004
    Posty
    1,043
    Jeśli chcesz MTT, które trwają 5+ godzin i gra w nich 2000-5000 ludzi to PS. Jeśli wolisz mniejsze to ciekawe jest także Ongame, które ma także ciekawe bonusy przy pierwszej wpłacie.

    Sting

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    MMT?
    Jak turnieje to PokerStars.
    Pasiek, przejęzyczyłem się ;P

    StingnWO - Możesz rzucić linkami ? Może być na PW

  5. #5
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    1
    Witam
    Podczepiam się pod temat bo w sumie to mam podobny problem, po półrocznej przerwie od pokera zamierzam wrócić i zastanawiam się gdzie grać (wcześniej grałem głównie na Mansionie i na PS i jakoś mnie nie powaliły na tyle żeby tam wrócić), myślałem nad ftp, ale nie wiem jak wygląda tam sprawa z graczami, stołami, rake'iem i MTT (też lubie sobie zagrać;]) i chciałbym załapać się na jakieś fajne bonusy + rackback jakiś też by się przydał. Jeżeli polecacie jakąś inną platforme to bardzo bym chciał wiedzieć dlaczego i co w niej jest takiego super
    Z góry dziękuje za pomoc

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    na FTP ruch jest bardzo duży wiec zawsze znajdziesz gre (FTP to drugi co do wielkości pokerroom). W standardzie jest first deposit bonus 100% max 600$ plus 27% rakeback z tym że konto musisz założyć nie bezpośrednio na stronie FTP tylko u jakiegoś affiliate
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez anatom ; 24-09-2010 o 10:01