Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: [NL50] KQo

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    40
    Party Poker No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Party-Poker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (MP1) ($50)
    SB ($52.51)
    UTG+1 ($53.03)
    UTG ($62.66)
    MP2 ($23.70)
    Button ($63.26)
    BB ($58.88)
    CO ($91.46)

    Preflop: Hero is MP1 with Q, K
    2 folds, Hero bets $1.50, 4 folds, BB calls $1

    Flop: ($3.25) 6, Q, 10 (2 players)
    BB checks, Hero bets $2, BB calls $2

    Turn: ($7.25) 3 (2 players)
    BB checks, Hero bets $4.50, BB raises $15, Hero folds

    Total pot: $16.25


    13/10/4,2/22/2/4k vpip/pfr/af/wts/3bet/hands
    51/58/41 AFq


    Co to T to wzialem tu czas bo mialem akcje na innych stolach i mysle ze villain mogl to zle odebrac Z made hade raczej by tak nie zagral, raczej widze tu u niego jakis draw, np AJdd. Weak fold raczej z mojej strony. Powinnienm to raczej callac i zrobic reevaluate na R. Z tym ze raise jest raczej duzy, jest wiele kart ktorych kompletuje tutaj drawy ( :heart: :diamond: K,J czy A) a ja nie mam juz zadnego value bet na R.

    Co o tym sadziecie?

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    1,141
    imo ok, moze ciut wiecej na flopie (drawy).

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Karlos83 Zobacz posta
    imo ok, moze ciut wiecej na flopie (drawy).
    +1

    nawet jesli w tej chwili jestes lepszy, to zle Ci sie bedzie gralo na ogromnej ilosci riverow

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    Ja więcej betuje na flopie : 2.50$ , na turnie 3/4 pot/fold bez notek . Jego zakres cie tutaj miazdzy.

    Można by było popatrzeć na jego check/raise turn i na statystyki jak zachowuje się OOP oraz na notki, jak ciebie widzi ( chyba ze 4k handow to z grabbera masz pociśnięte).

    Jaki dalibyście mu tam zakres ?
    Ja:
    {(pair i fd) , 66, AdQd}
    AcJc, AdJd- raczej by go troszkę poniosło , (TT)- trochę na wyrost, bo nie wiem, czy byłby wstanie to rozegrać no i QdTd- broniłby na flopie

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    40
    On nie zagra taka linia z parka, setem czy 2pairs, wyglada na raczej ogarnietego gracza.
    Ja u niego widze jakie FD+gutshot,combo czy fd + midpair (czy nawet czasem pure bluff).
    {AJcc,98cc,KJcc,AKcc(czasem),AJdd,ATdd,} - moglem cos pominac
    Jego AFq na T - 58% - jednak o czyms swiadczy.

    Co do flopa to ten konwerter liczy z rake'iem. Pula byla max 3$, jednak tak z 2,25 $ pewnie moglem uderzyc.

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wrocław(Gubin)
    Posty
    172
    "On nie zagra taka linia z parka, setem czy 2pairs, wyglada na raczej ogarnietego gracza."- to jak to w taki sposób to widzisz to push , bo bije cie tutaj tylko AQ . Ja takiemu graczowi dałbym kredyt... ( ale zwróciłby mocno moją uwagę )

    13/10- rzadko stawia się w takiej sytuacji OOP, gra agresywnie, ale z pozycja ( check/raise bym zobaczyl i bet oop)

    "Jego AFq na T - 58% - jednak o czyms swiadczy."- tak, ale zobacz jak wąsko on tutaj calluje oop na bb