Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    40
    Ręka, którą gralem na żywo, więc pisze ile pamiętam.
    Duża 12k, ante 1k, 7 graczy
    Vilian był tagiem, chociaż gralem z nim przez pół godziny i na showdownie pokazał raz pp99, więc mogł mieć domieszkę nita. Średni stack 125k. Było 2 shortów po drodze, ale mimo wszystko stól był w miare tight.
    Vilian(130k) MP1 rais 40k, 5 foldow, Hero BB( 290k) 88 ...

    Dużym minusem był fakt, że gracz się skomitował, ale z koleji miał tylko niecałe 11bb, zagranie niewyglądało na monstera, przez chwile obserwowałem go i strasznie się trząsł. To plus fakt, że zwykle tu byłby open all in i mój standardowy call no i już leżało trochę kasy na stole ,więc dałem all ina.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    22
    Moim zdaniem all-in jak najbardziej OK. Vilian ma tylko 11 BB i w zasadzie to powinien grać tylko push or fold, więc zagranie podejrzane jakieś bo albo chce wymusić re-steal albo to oznaka słabości. Postawiłbym na przeczucie i dał all-in. W ostateczności 88 posiada jakieś tam show down value, zwłaszcza jak próbował nieudolnie kraść z AQ, AJ lub coś podobnego. W najgorszym razie i tak zostajesz dalej w grze, a przy tym etapie to już musisz zaryzykować i wygrać jakiegoś flipa żeby mieć widoki na wygraną.
    Ostatnio edytowane przez goorski ; 17-05-2010 o 19:05

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Jeżeli chcemy się tu scommitować to jest to idealna sytuacja do zagrania stop&go.

    Callujemy preflop i wsuwamy na dowolnym flopie.

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    +1 kleo,

    imo grając tutaj stop&go mamy większe fe niż pushując teraz (gdy możemy mieć je zerowe).

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2009
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    40
    Jestem zadowolony, że umieściłem tą rękę teraz dodam zagranie stop and go do mojego repertuaru. Villian pokazał 99, ale to już niema takiego znaczenia, o ile pamiętam to odpadł z 77 przeciwko 88, więc też interesujące układy chodziły.

  6. #6
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    796
    Nie bądźmy oczywiście "results oriented", ale właśnie w przypadku dziewiątek u przeciwnika stop&go może nam pomóc najbardziej
    Callujemy, flop spada z overkartami, my wsuwamy i mało który przeciwnik nas sprawdzi.