Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez thepilator Zobacz posta
    jako zestaw do pokera super nic lepszego nie potrzebujesz,
    aha dobrze wiedziec ze procek 4 x 2,6 GHz, 4GB ramu i grafika 1 GB ogarnia jakos pokera

  2. #22
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Ja bym tylko kupil jakis dysk SSD na baze danych + system

    A sam procek -> grywam czasem na T8600 -> 2.5GHz C2D 24 stoly + TableNinja i pelen luz + 4 gb poamieci z podlaczonym monitorem do laptopa.

    Wiec iz obecnie predkosci sa wyzsze to jedyne co chcesz tak naprawde kupic to karte obslugujaca 3 monitory + odpowiedni zasilacz do tego.
    A zasilacz to juz zalezny od konkretnego modelu karty i jej poboru mocy.
    I mimo wszystko w procka zainwestowalbym intela bo sprawuja sie zajebiscie. I jak juz szalec to 4x2gb pamieci

    Ja dzisiaj zamowilem 60 GB dysk OCZ Vertex SSD i sam jestem ciekaw jak sie bedzie sprawowal w laptopie. Koszt na amazonie to 170 funtow chyba.

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Cytat Zamieszczone przez eLPe21 Zobacz posta
    Ja bym tylko kupil jakis dysk SSD na baze danych + system

    A sam procek -> grywam czasem na T8600 -> 2.5GHz C2D 24 stoly + TableNinja i pelen luz + 4 gb poamieci z podlaczonym monitorem do laptopa.

    Wiec iz obecnie predkosci sa wyzsze to jedyne co chcesz tak naprawde kupic to karte obslugujaca 3 monitory + odpowiedni zasilacz do tego.
    A zasilacz to juz zalezny od konkretnego modelu karty i jej poboru mocy.
    I mimo wszystko w procka zainwestowalbym intela bo sprawuja sie zajebiscie. I jak juz szalec to 4x2gb pamieci

    Ja dzisiaj zamowilem 60 GB dysk OCZ Vertex SSD i sam jestem ciekaw jak sie bedzie sprawowal w laptopie. Koszt na amazonie to 170 funtow chyba.
    To jakbys dal znac jak sie sprawuje ten SSD, rozne sluchy chodza i ponoc jak ten SSD nie jest w raid, to zamula. W sensie, ze nie ma na nim kolejkowania i przy transferze liniowym to owszem wypas, ale w normalnym uzytkowaniu podobno sa przestoje (przymulenia ). To tylko takie zaslyszane informacje wiec byc moze nieprawdziwe, ale jakbys mogl dac znac jak to u Ciebie wyglada to by bylo fajnie .

  4. #24
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    well, spodziewam sie dobrych rezultatow
    OCZ Agility SSD 120GB review

    tutaj jest recenzja OCZ Agile a ja wzialem OCZ Vertex ktory ma 3 letnia gwar i jest troche szybszy wyglada to obiecujaco

    No i mi w laptopie 60gb starczy na luzie, w razie czego mam dysk 160gb na usb. do PC wzialbym 1 szybki dysk SSD do baza+system oraz normalny dysk do trzymania danych jak filmy / gry (ja akurat tego bagazu nie mam ).

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Tak, ale swego czasu i chyba dalej czasem sa problemy z dyskami ssd, przez kiepskiej jakosci kontrolery. Teraz juz jest na pewno lepiej, ale zobacz to na przyklad: OCZ Agility 120GB SSD review from TechRadar UK's expert reviews of Hard disk drives (HDD)

    Dodatkowo czego nie mowia w testach czesto to dyski SSD z pamiecia flash typu MLC maja swoje minusy. Na przyklad jak juz bedziesz mial ten dysk, to zapusc sobie testy na przyklad hdtachem kilka razy pod rzad. Ciekawy jestem czy tez bedzie spadek predkosci sredniej. Problem byl tez taki kiedys, ze wszytko ladnie na papierzy i przy odczycie/zapisie liniwoym, ale juz w warunkach normalnego uzytkowania byl problem "zatykania" dysku.

    Nowe dyski z nowymi kontrolerami i roznymi softwarowymi sztuczkami znaczaco ograniczaja te bledy z przeszlosci.

    6 super-fast SSDs to speed up your PC | News | TechRadar UK

    Nie, ze jestem przeciwko SSD bo mi sie tez te dyski podobaja tez, ale tak jakby marketing w czasie gdy wyszly te dyski zupelnie przeslonil ich wady, ktore wtedy byly znaczace. No, ale taka rola marketingu . Dlatego jak bedziesz mial, to jakbys mogl to napisz po tygodniu uzytkowania jakies wrazenia .
    Ostatnio edytowane przez robu5t ; 11-02-2010 o 10:54

  6. #26
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    Narazie mam na nim system 2h i jestem very happy
    wlasnie importuje baze danych hem'a z plikow textowych z predkoscia 120hands /sec nie pamietam ile wczesniej bylo.

    Vista do momentu logowania laduje mi sie 30 sek pewnie da sie to troche skrocic jak jeszcze powylaczam troche zbednych uslug w systemie ale narazie nie chce mi sie ich przegladac.