Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Sit out na ps

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Liczba sit outów na micro stawkach przechodzi wszelkie oczekiwania. Nie dość że na PS zamiast 10 miejsc jest tylko 9, to niemal na każdym stole jest conajmniej 1-2 sit outów. Znalezienie stołu gdzie gra 9 graczy jest ciężką sprawą, a gdy już się to uda to i tak najczęściej znajdzie się jakiś człowiek któremu 'odechce' się grać i będzie blokował miejsce innym. To strasznie denerwuje bo jak bym chciał grać sh to bym usiadł do stołu z 6 graczami. Ja chce grać full ring a to graniczy z cudem. Najgorsze jest to że takiego sitouta wywala o ile pamiętam dopiero po 3 kółkach, czyli na stolikach FAST po około 20 minach. Zmienianie stołu co 5 minut też do niczego nie prowadzi, bo trzeba by to robić w kółko.

    Nie wiem jak jest w innych pokerroomach, ale jak siadam do 6 stołów full ring, z czego po 5 minutach 4 z nich stają się sh to zaczyma mnie to mocno irytować, a od irytacji coraz bliżej do tiltu.

    Nie mam pomysłu jak z tym walczyć, może ktoś już wcześniej znalazł rozwiązanie dla tego denerwującego problemu?

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    rozwiazanie: nie graj na PS

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    To straszne !

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    166
    Cytat Zamieszczone przez Zen Zobacz posta
    To straszne !
    Śmiej się, śmiej, ale mnie to na serio wkurza.

  5. #5
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    19
    Graj FL. Tam masz 10-osobowe stoliki.

    A tak na serio to popieram babilona - zmień room.