Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: CakePoker Room

  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Generalnie chcę się tam zadomowić tymczasowo i zastanawiam się czy to dobry pomysł. Jakie jest wasze zdanie na te temat? Dzięki za wszystkie rady i opinie.

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    soft - 3/10 [napisali go w delphi, takim windowsowym Pascalu, wiec jest brzydki, wolny i czesto sie wiesza]
    gracze - 7/10 [brak mozliwosci uruchomienia HUDA dobrze wplywa na poziom, na nl50 FR nie zaobserwowalem duzo wygrywajacych regsow, gralem IV/09 do IX/09]
    MTT - 6/10 [sporo [jak na taki room] fajnych turkow z gwarantowana pula, sa tez turki HU, 3 czy 4 dziennie, poziom - mizerny]
    warunki - 6/10 33% RB, wyplacany co tydzien. Do tego dostajesz za rake 'goldchips' - wpisowe do turniejow i zakupy, 'goldcards' - raz dziennie mozesz je zamienic na gotowke albo wpisowe do turnieju [room ustala promocje na dany dzien]

    mozesz zmieniac nicka raz na tydzien. cashouty do najzwawszych nie naleza, pierwszy to bodaj tygodniowa przeprawa z roomem plus drugie tyle z MB, ale potem ok.

    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    181
    rb razem z deposit bonusem i nową promocją gold stacks daje 50%+ zwrotu (przynajmniej na 6max) , wiec nie jest źle, do tego jakieś rake race'y, gold chipsy etc. więc warunki są całkiem niezłe biorąc po uwage ten żenujący poziom graczy. no i sam soft też nie taki tragiczny, kasa nie znika z konta, stoły sie nie wyłączają, czego chcieć więcej ;D
    tylko mam dla ciebie złą wiadomość, otóż nie ma tam nl2 i nl250

    ps. jak planujesz grać w sieci cake to proponuje wybrać inny room, bo cake nie jest na licencji eu, więc teoretycznie wygrane z niego nie są legalne w eu (chociaż podejrzewam, że dla nas nie będzie to miało niedługo znaczenia )
    Ostatnio edytowane przez peterrr ; 10-12-2009 o 16:20

  4. #4
    Witam, orientuje się ktoś czy na Cake Poker przy wygraniu ticketu do super satelity jakiegoś turnieju live jest możliwość zamiany go na gotówkę ?

  5. #5
    Ja od paru dni gram na Doyle's room i musze stwierdzic ze na 9max graja straszne murki i tak na prawde nie da sie praktycznie nic wygrac.

  6. #6
    A ja ponawiam swoje wcześniejsze pytanie.