Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Gracze Teamu PokerStars Pro w ramach akcji Wtorki z Teamem Pro będą brać udział w wielu grach stolikowych i turniejach na różnorodnych stawkach na PokerStars.pl. Będą oni dostępni online co wtorek od 12:00 do 15:00 ET (od 18:00 do 21:00 czasu polskiego) oraz od 19:00 do 22:00 ET (od 01:00 do 04:00 w środę czasu polskiego). Oprócz możliwości gry z członkami teamu użytkownicy PokerStars.pl zyskają też szansę porozmawiania z nimi na czacie.

    Podczas Wtorków z Teamem Pro trwających od 8 do 29 grudnia rozegrane zostaną również turnieje Outlast the Pro. W każdy wtorek odbędą się dwa takie turnieje: pierwszy o godzinie 13:00 ET (19:00 czasu polskiego), drugi o godzinie 20:00 ET (02:00 w środę czasu polskiego). Wpisowe do nich kosztować będzie $11, a do puli nagród dodane zostanie $1.000, które podzielone będzie równo pomiędzy wszystkich graczy, którzy zostaną w turnieju, po tym gdy odpadnie z niego ostatni członek Teamu PokerStars Pro.

    Aby w oprogramowaniu PokerStars.pl znaleźć aktywnych graczy Teamu Pro, wystarczy kliknąć na przycisk „TEAM PRO” znajdujący się obok przycisku „Kasjer”. Turnieje Outlast the Pro znaleźć będzie można w zakładce „Turnieje” – „Wszystkie”.
    Ostatnio edytowane przez PokerStars Piotr ; 07-12-2009 o 11:30

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Cytat Zamieszczone przez PokerStars Piotr Zobacz posta
    Oprócz możliwości gry z członkami teamu użytkownicy PokerStars.pl zyskają też szansę porozmawiania z nimi na czacie.
    To jest ta nowa promocja dla cashowców ?

  3. #3
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Znowu narzekasz? Jest coraz lepiej, wielki fr z pulą 100k, teraz możemy pograć z prosami. Który poker room ma taką super ofertę?

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Nie no spoko takie gierki z pro muszą być EV+ a mozliwosc czatowania to juz w ogóle bomba szczególnie dla tych którzy graja z wyłączonym czatem lol

  5. #5
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    114
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Nie no spoko takie gierki z pro muszą być EV+ a mozliwosc czatowania to juz w ogóle bomba szczególnie dla tych którzy graja z wyłączonym czatem lol
    malkontent. idz pograc gdzies indziej i nie narzekaj

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    No cos ty chcesz mnie pozbawic przyjemnosci gry z PRO? lol

  7. #7
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    685
    To pro tam jeszcze grają ? Zazwyczaj co kliknę na szukanie wsród pro to gra jeden lub dwóch po jednym stole

  8. #8
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    no jest jeszcze kilku dawców pokroju Kathji T. która w stepach robi za sponsora lol

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Łęknica
    Posty
    332
    lol to np. spotkam takiego prawdziwego prosa w takim turnieju z tą zieloną pulą dodaną??? i np jak zagadam do niego to on ma być miły uprzejmy i odpowiedzieć???

    a w tym turnieju za 11$ to rozumiem że grają wszczyscy pro i np moge nie zagrac ani jednej reki oni wszyscy odpadna i dostaje hajs...???


    smieszne to troche jest ja nie wiem kto tam odpowiada za PR i promocje w PS ale co koleś ma pomysły to nie mam pytań i pewnie jeszcze bierze taki hajs za to że koniec...

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Ciekawe czy któryś Polak zdobędzie taki respect że dosiądzie się do stolika i gracz roku sam go powita jak mnie niegdyś: